Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Klasyki brak :flesje: fuj

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - stylistycznie futuryzm. A w wersji na Europę bleee. Czarne dekle na silniku i tandetnie pomalowane listwy na błotnikach - jakby srebrzanką. Silnik - miodzio! Jeździłem... odpał, że mmm... ale masę odczuwałem. Przednie kółko trochę nieproporcjonalne do przodu masywnego i reflektora opadającego jak łeb u bizona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie widziałem na żywo zaznaczylem nie.

Widać jakiś brak zdecydowania co do kierunku w którym miał iść projekt.

Ni to klasyka ni nowoczesność. Proporcje przodu w stosunku do reszty też całkiem skopane.

Podoba mi się pomysł na lampę oraz parę innych detali ale to za mało.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni to retro, no to power-cruiser. Nie wiadomo, jak go potem ubrać? Co do tłumika - popieram opinie powyższe, tzn. KICHA! Co to jest? Warrior w klasyku? Licznik...miał naśladować stare radio...spoko, ale do całości ma się nijak. Jak napisaliście - ma pewne smaczki stylistyczne, ale jako całość nie podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego sprzętu poczytałem ostatnio w ŚM. Na żywo nie widziałem ale zdanie wyrażę. Nie podoba mi się przedni błotnik - ochyda - burzy on masywność przodu motocykla, koła jeśli już miały być ze stopu a nie szprychowane to mogli się lepiej postarać z doborem kształtu (a jest się na czym wzorować), tłumik - porażka. Też mam 2 w 1 ale porównanie mojego z tym wynalazkiem to jak porówmanie dzieła Pinifariny do dzieła projektanta fiata multipla. Są też fajne akcenty - wg mnie całkiem ciekawy silnik - od kształtu po rozwiązania techniczne, licznik nawet mi się podoba - jest klasyczny. Mam mieszane uczucia odnośnie chromowanych elementów biegnacych og główki do połowy baku - niby ładne ale trochę się za wcześnie zaczynają co burzy troszkę linię motocykla. Lampa i kierunki są zdecydowanie na plus. Za tą kasę troche dziwna mieszanka.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...