Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Mbolo, Mozesz uzyc istniejacej dostepnej masy, nic nie powinno sie stac. Jednakze:

-Po pierwsze primo, rule of thumb mowi nam ze nie powinnismy brac masy z jednego miejsca do wiecej niz 3 odbiornikow,

-Po drugie primo, IMHO zalezy to tez od mocy Twoich lightbarow; jesli sa LEDowe, pobor mocy bedzie niewielki (zakladam, ze jakies 15 Watow max na zarowke), jesli jednak masz tradycyjne oczojebne lampy z zarowkami od lokomotywy, wtedy sprawa jest inna - pobor mocy jest znaczny, a co za tym idzie prady plynace przez kable sa duze

-Po trzecie primo, ja robiac modyfikacje instalacjii staram sie nie ingerowac w istniejace struktury/kable/zlaczki. Prady ciagne bezposrednio z aku (przez odpowiedni bezpiek rzecz jasna) i z masa robie tak samo, moge wtedy moto przywrocic do oryginalnego stanu jesli zajdzie taka potrzeba, po prostu usuwajac dodane graty (w tym miejscu warto sobie narysowac schemat instalacji elektrycznej ktora dodalismy, bo po jakims czasie, jesli bedziemy chcieli cos naprawic lub wymienic, mozemy miec problem)

-Po czwarte primo - rama w naszych slicznotkach jest aluminiowa, co stanowi najpiekniejsza mase na swiecie, kazda srubka wkrecona w rame bedzie nam dawac mase

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzie w motorku mamy gniazdo diagnostyczne ? Podobno tam można podłączyć wyświetlacz biegów, który właśnie pojawił się na allegro http://allegro.pl/wyswietlacz-biegow-yamaha-xv-1900-midnight-star-i7320432265.html#thumb/1 Ma może ktoś taki już podłączony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road star,zalozony pusty wydech.Strzelalo,walilo ogniem ale zasuwal fajnie.Poczytalem,ze na ogien i wystrzaly pomoze PC V. Zakupilem zalozylem i problem nie ustal po mimo wgraniu map pod moj wydech ze strony producenta.

Wiem,ze najlepszym wyjsciem jest wizyta na hamowni lub zakup sond lambda szerokopasmowych-dyno jeta.Na dzien dzisiejszy krucho z kasa i hamownia czy sondy nie wchodza w gre.

Moje pytania;jaka mape na ten sezon najlepiej wgrac,dedykowana pod wydech czy zerowa-ktora bedzie najbezpieczniejsza-najlepsza ?

Takie wystrzaly czy ogien nie szkodza silnikowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich po baaardzo długiej przerwie.

Mam pytanie co do oparcia kierowcy, jeździ ktoś z takowym?

Miałem w poprzednim motocyklu bardzo wygodne oparcie, i teraz z racji dokuczających pleców, też chciałbym założyć do obecnego motóra.

Problemem jest to, że oparcia z jakimi się spotykam zajmują jakby część siedziska kierowcy. Przy moim wzroście 198cm, nie chcę aby oparcie wypychało mnie do przodu w kierunku baku.

Znalazłem coś takiego https://allegro.pl/yamaha-xv1900-midnight-star-oparcie-kierowcy-skl-i7316640799.html#thumb/12

ale trudno mi orzec bez przymierzenia się do niego, czy będzie wygodne. Może ktoś z Was je użytkuje?

Jeszcze dodam że oparcie które miałem w poprzednim moto było wmontowane w siedzenie pasażera, i parę centymetrów siedzenia pasażera zajmowało. Jednak dla mnie jako kierowcy komfort był super, a i pasażerowi komfortu nie odbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja jeżdżę też z oparciem jest ono regulowane śrubką01fcdb3cb601587da72a593c8f8f6657.jpgcb152af61db21ed577b1988380587fce.jpg273113318116f3ce41143a9dc853c923.jpgf965c2ed1bdb67d64bef2611c43beb68.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Ale jest to oparcie z tej firmy który link do allegro podałem?

A jeśli tak, to z chęcią bym się przymierzył do Twojego oparcia jeśli byłaby taka możliwość ;)

Wtedy miałbym sytuacje klarowną czy kupować czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam kolegów, jestem od dwóch tygodni posiadaczem XV-1900 Midnightstar-a 2013 rok przebieg 9 tys km.
Ostatnie 10 lat przejeździłem Hondą VTX 1800C ( 80 tys. km )
I pytanie podstawowe:
Czy to normalne, że Yamaha drży przy prędkościach powyżej 120 km/h ?? Honda bez znaczenia jaką prędkością się poruszałem nie drżała NIC, może trochę na kierownicę przenosiła, a tutaj tyłek i stopy czują wszystko. Mrowienie najbardziej stóp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Drży ale dopiero koło 160 przynajmniej u mnie. Wcześniej miałem ten sam problem . Wyważyłem koła kupiłem nowe opony. Znacznie się poprawiło. Jak u ciebie z trzymaniem się drogi.

Witam kolegów, jestem od dwóch tygodni posiadaczem XV-1900 Midnightstar-a 2013 rok przebieg 9 tys km.
Ostatnie 10 lat przejeździłem Hondą VTX 1800C ( 80 tys. km )
I pytanie podstawowe:
Czy to normalne, że Yamaha drży przy prędkościach powyżej 120 km/h ?? Honda bez znaczenia jaką prędkością się poruszałem nie drżała NIC, może trochę na kierownicę przenosiła, a tutaj tyłek i stopy czują wszystko. Mrowienie najbardziej stóp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Drży ale dopiero koło 160 przynajmniej u mnie. Wcześniej miałem ten sam problem . Wyważyłem koła kupiłem nowe opony. Znacznie się poprawiło. Jak u ciebie z trzymaniem się drogi.

To nie jest normalne. U mnie nic takiego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...