Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

W środę zasięgnę jeszcze opinii w innym serwisie. Natomiast wyczytałem w manualu że co 10 tys km trzeba robić synchronizację wtrysków, robił to już ktoś?

kilka lat temu, użytkownik na tym forum napisał tak: "Regulacja zaworów jest hydrauliczna.Zastosowano kasatory hydrauliczne.Regulacja polega na synchronizacji dwóch zaworów,bo porusza je jeden popychacz"

 

Ok byłem w serwisie Yamahy, sytuacja odnośnie zaworów wygląda tak, że można tam ewentualnie zajrzeć przy 40 tyś, bo jak mi powiedziano: w manualu pisze dużo rzeczy;)

Edytowane przez Michciuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Michelin Commander II potrafią wytrzymać i 40 tys km.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie...mam pytanie co mogło się stać jeśli nie wymieniłem oleju silnikowego po 6000 km? Otóż kiedy mieszkam jeszcze w Polsce ostatnią wymiane oleju robilem w kwietniu 2014 roku przy 33.500 km.Dzieki Bogu sprawdziłem książkę serwisową i stan obecny licznika teraz mam 47.000km.Teraz mieszkam koło Monachium w Niemczech. Już z 7 lat. dziś byłem tu w serwisie wlano mi olej firmy Ipone 10W40 i zmieniono filter oleju.co to za firma ipone? jest niby Japoñska wlano 4,90 litra cena trochę wysoka 120€ z robotą.czy coś mogło się lekko uszkodzić w silniku? W zeszłą sobotę sprawdziłem stan oleju i zszokowany widzę suchy bagnet w mojej Yamaha Stratoliner 1900 później dowiedziałem się z YouTube że ma suchą miskę olejową.spokojniejszy z nowym olejem powrociłem do domu . To że bardzo zaniedbałem sprawe oleju to wiem jak półgłówek który dzięki Bogu nie zajechał silnika ale niewiem czy mogły jakieś rysy albo inne uszczerbki powstać. Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało.Ale nie rób tego więcej. :)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Parę osób zapewne będzie mnie kojarzyć z forum Yamaha Drag Star. Nadal jestem tam aktywnym userem, ale ponieważ zmieniłem motocykl, zacząłem grzebać po internecie szukając informacji na jego temat. Tak trafiłem na to forum. Po przekopaniu się przez 99 stron, muszę przyznać że dowiedziałem się tu paru ciekawych rzeczy.

Takie miejsca jak te są jednak potrzebne dla takich mechanicznych antytalentów jak ja :biggrin:. Prawdopodobnie przynajmniej z kilkoma z was uda mi się prędzej czy później spotkać w realu i razem pojeździć. :)

Edytowane przez DRAGON66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...