Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie do właścicieli XV1900 czy zamienilibyście się z XV1900 na HD Road King TC88 ten sam rocznik. Proszę o poważne odpowiedzi. Jeśli tak lub nie jakieś małe uzasadnienie.

Dzięki i pozdrawiam

PS. Walczę z tym tematem od pół roku jeden i drugi mi się podoba a zarazem każdy jest inny ma swoje wady i zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Niedawno nabyłem xv 1900A roadlinera z 2006r., sprowadzonego ze stanów. Po przeczytaniu Waszych wpisów upewniłem się, że zrobiłem dobrze (zamieniłem z kawasaki vn1500 mean streak). Na razie aura nie pozwala na kompleksową ocenę nowego nabytku ale już niedługo :biggrin: . Z natury jestem grzebaczem i lubię wiedzieć co w moim sprzęcie piszczy lub nie i bardzo ucieszyła mnie informacja, że któryś z kolegów posiada instrukcję do niego po polsku. Byłbym zobowiązany gdyby ktoś z Szanownych Kolegów przesłał mi ją na maila (jest w profilu).

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

 

P.S. Będę częściej zaglądał tutaj :) , przynajmniej ktoś mądzrzejszy mnie oświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zamiennika raczej nie dostaniesz,a może nawet na pewno.

Panowie próbowaliście się spotkać i do spotkania doszło w ilu? 3?

My zwolennicy, miłośnicy YAMAHY MT01 spotykamy się regularnie, 2 razy w roku, za każdym razem gdzie indziej. A oto relacja z ostatniego spotkania które odbyło się nie daleko Szczecina w miejscowości Lubczyna

Oby wam się udało stworzyć fajna ekipę i super spotkania.

Pozdrawiam Trufel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam kolegów> Obecnie latam Road Starem 1700, zastanawiam się nad zakupem Stratolinera. Pytanie do kolegów ze stolicy i okolic. Robicie jakieś spotkania grupowe gdzie mógłbym z Wami pogadać na temat XV 1900? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD jak na razie nie biore pod uwage,moze kiedys(patrz inny temat)

Zastanawiam sie nad xv1900 podoba

mi sie prawie wszystko pod kazdym wzgledem ale;te cykanie silnika-co to jest ?-

Ogladalem na zywo xv1900 i Honda VTX 1800.Honda ma czysty dzwiek, jednak cos w niej brakuje,xv1900 ma wszystko co potrzebuje,sylwetke,itp,przepiekny dzwiek z wydechu,jednak wszystko psuje te cykanie przy pracy.

Co to jest i jak sie tego pozbyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Gdzie w stratolinerze znajduje się tabliczka znamionowa? Swojego ściągałem ze stanów i moim zdaniem przyjechał bez tabliczki. Czy ktoś z Was mógłby zrobić zdjęcie takiej tabliczki (i podesłać mi na priva)? Pozdrawiam!

Edytowane przez Borewit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne. VIN oczywiście na ramie jest. Naklejki w miejscu które wskazałeś nie ma. Najważniejsze że wiem, że nie ma sensu rozgrzebywać motocykl w poszukiwaniu jakiejś nieistniejącej tabliczki. A to miejsce pod główką ramy faktycznie idealnie się nadaje na umieszczenie tam tabliczki/naklejki. Dzięki Winiar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...