Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownch kolegów posiadaczy tych pięknych maszyn.

Jestem posiadaczem Stratolinera od 7 lat,nakulalem moim malenstwem ponad 50 tys.

Jeżeli szykuje się jakiś mały zlocik ja i moich dwóch kumpli chętnie się dołączymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wstępnie wyznaczam termin 17.05 spotkanie spontaniczne we Włocławku jedno dniowe. Jeśli spotkanie dwu dniowe to rozmawiałem z Pawełkiem i możemy podjechać do agroturystyki około 100km od Włocławka.

Wszystko zależy od Was Panowie więc wpisywać się i potwierdzać terminy.

Możemy we Włocławku spotkać się na lotnisku a potem podjechać do mojego ojca na działkę.

Jeśli chodzi o catering zjemy coś na mieście.

Plan:

1. Przyjazd do Włocławka

2. Przejazd przez miasto catering

3. Wyjazd na tamę nad zalewem Wiślanym

4. Spotkanie na lotnisku w Nowej Wsi.

 

To tak w wielkim skrócie.

Proszę o propozycje jeśli Wam odpowiada pogadam z dyrektorem lotniska, aby była możliwość w tym dniu udostępnić nam miejsce na ognisko.

Catering też jest na miejscu tzn. knajpka z browarem i jedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Niektórych wirtualnie poznałem już na forum yamaha -dragstar.pl , i od nich zasięgałem porady przy zakupie. Zresztą podobne zapytanie złożyłem i tam. Ile spalają Wasze Midnight Stary 1900 ?. Od 2 tyg. mam Roadlinera 1900. Bardzo się zdziwiłem po pierwszym tankowaniu bo wyszło mi, że spaliłem 9,7 / 100 km . Co prawda by nacieszyć się nowym nabytkiem nie oszczędzałem go za bardzo i odkręcałem manetkę b. mocno i do końca na krótkich dystansach :) , a najdłuższy odcinek jaki przeleciałem na razie na raz to 70 km. - czyli zero tras lub nawet trasek, ale i tak wydaje mi się, że to sporo. Fabryka podaje spalanie na poziomie 6,5 l. a inni użytkownicy od 6,5 do 8,5. .

W Szwecji w dzień ok. 5,7 (zero fantazji, 80 km/h). W nocy (hulaj dusza, pusto, policja śpi, a w czerwcu też jasno ;) ) ok. 9,5 l/100. Różnica wynika stąd, iż maszyna jest czuła na "odkręcanie". Wtedy mam wrażenie, iż słyszę zdrowe siąrbnięcie ze zbiornika :sad: . Reasumując - stała prędkość nawet zapakowanego daje przyjemne spalanie. Jak chcesz się zabawić, to cóż - przyjemność co nieco kosztuje. Ale co by nie mówić, odejście dzięki 1,9 l + wydech V&H - uczucia orgastyczne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...