Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Najzimniej było około -10, może troszke zimniej.... ale nie było soli na drogach :) Sól jest najgorsza... wcina aluminium jak oszalała.

To dlatego nie możemy w zimie jeździć naszymi motocyklami.... bo mamy ramy aluminiowe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft też tak myśle :laugh:

 

tak na poważnie, to brat już ma poważne wżery na Warriorze na mocowaniach podnóżków, a na pierwszym motocyklu dorobiłem się wżerów na silniku...

Edytowane przez piwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są podobne ,więc nie ma specjalnie różnicy ,który kupisz.Podobny mam już 6 lat i daje rade przy serwisowaniu motocykli kolegów [także XV 1900] a po sezonie moto na nim zimuje..

Mam jeszcze piter pytanie odnośnie podnośnika, który ty użytkujesz. Jak bardzo jest stabilny? Chciałbym go użyć m.in. do ściągnięcia koła z motocykla, i zastanawiam się czy nie zacznie motocykla przeważać, chwiać się na podnośniku... żebym nie musiał na koniec podnosić motocykla z ziemi. Więc można ponarywać trochę motocyklem na tym podnośniku, czy nadaje się on co najwyżej do spuszczania oleju z silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu,nie tak dawno ściągałem dwa koła w XV 1900 do zmiany opon.Kolega takim pomyka .Ważne jest aby dobrze moto ustawić na podnośniku.,jeśli są jakieś wątpliwości,warto moto przypiąć pasami do podnośnika.Są one przeważnie w komplecie.Na swoim podnośniku dźwigałem kilka HD[głownie Elektry]Kawasaki VN 2000 ,czy Yamahy XV1600.i 1700 i Venturę.,głównie do wymiany oleju,ale też do wymiany opon.Ze stabilnością nie było problemu. .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem,w jakich najnizszych temperaturach Panowie jezdzili w swojej moturowej karierze.Pozdrawiam-Jerzyk

 

-18 st C. Ale to było ok. 7 lat temu, byłem młodszy i na cholernym "głodzie motocyklowym" :biggrin:

Wyczekałem na suchy asfalt i w nocy heja przed siebie. Jazda trwała ok. 45 min i z powrotem do garażu. Miny kierowników katamaranów - PRICELESS :laugh:

Poza tym trafiały się sytuacje przypadkowe, np. północna Finlandia, przełom czerwca i lipca, godz. ok. 23.00. Termometr na stacji beznzynowej wskazał - 2 st C. Jak ja żałowałem, że nie mam mufek lub manetek podgrzewanych... Tym razem moja mina była "bezcenna"... :mellow:

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdemontowałem klamki, i faktycznie zauważyłem okrągłe ślizgi. Co najwyżej farbę trzeba będzie zdjąć ze ślizgów - ale to robota na 1 minutę.

Musiałem wybić tuleje mosiężne i jutro daję do lakierowania proszkowego.

Ceny narazie nie znam - terminu wykonania też.

Podeślij jakieś fotki, jak będzie gotowe. Też się zastanawiam nad taką zmianą, ale obawiam się, czy farba nie będzie się w końcu ścierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam gotowe, jest całkiem nieźle,

 

Podeślę fotki jak je zrobię. Jeżeli chodzi o cenę to powiedzieli mi co łaska (bo lakiernik robił je "przy okazji"), więc idąc za przykładem kolegi który pisał że dał 20 zł - też tak zrobiłem.

Wyszło całkiem fajnie, lecz mam wrażenie ze są trochę miękkie. Może lakier jeszcze stwardnieje? a może tak ma już pozostać?

 

Klamki wyglądają naturalnie i powinny być tak wykonane fabrycznie.

 

post-19086-0-17955700-1352564296.jpg

post-19086-0-79788900-1352564313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...