Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linka. Całkiem niedroga w porównaniu z poprzednimi ofertami. A w ogóle jeździłeś już na niej? Bo z tego co widzę to midnighty są na dunlopach, a czy ktoś coś może powiedzieć o Bridgestone? Może nie będzie w nich tak szybko siatka siadać ;)

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midnaje były na Dunlopach i Bridgestonach. Ta moja przednia którą wymieniam była od nowości.

Z tyłu też mam Bridgestona, ale już drugiego (zresztą też do wymiany, ale na razie pojeżdżę na slicku).

 

Moje doświadczenia odnośnie opon Bridgestona są na razie zbyt, małe, aby moc jednoznacznie odenić czy te opony są dobre. Dotychczasowe obserwacje z jazdy na dwoch prawie slickach nie wnoszą jakiś negatywnych spostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny robiłeś już przedni zawias? Mój ma teraz 30 tys km i wziąłem się za wymiane płynu w zawieszeniu i na dolnej panewce widać już ślady zurzycia, ale niestety panewka w naszych maszynach występuje tylko z lagami... cena - jedyne 800zł za sztukę...

 

lr1 ja mam teraz wsadzony akuś firmy LP. Rok przejeźdizłem i nie był żadnych problemów, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny robiłeś już przedni zawias? Mój ma teraz 30 tys km i wziąłem się za wymiane płynu w zawieszeniu i na dolnej panewce widać już ślady zurzycia, ale niestety panewka w naszych maszynach występuje tylko z lagami... cena - jedyne 800zł za sztukę...

 

Nie, ale łożysko w główce było do wymiany - drogi w PL wespół z tymi w TR załatwiły sprawę.

Rozmowa z serwisem :

- Janusz, co ty masz z tym skręcaniem? Tragedia, to w ogóle nie działa?!

- O co chodzi? W zakrety Potfur wchodzi jak w masło, jadę z zamkniętymi oczami?

- Jak nim jechałem to także z zamkniętymi oczami! Ze strachu... -:)

 

Okazało się, że chłopaki mają - jak zawsze - rację, po rozkręceniu okazało się, że tam niezła demolka... -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożysko mam dobre :)

 

Oliwa w zawiasie wymieniona i działa jak powinno, w sobote było u nas około 3 stopni i deszcz, a ja śmigałem motocyklem.

 

johny nie wiem jak Twój skręca, ale mój kończy na podestach :D delikatnie je zeszlifowałem. No cóż, ale takie uroki klasycznego motocykla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre znaczki w oznaczeniu opony są dla mnie zagadką, więc zapytam krótko, czy opona z linku poniżej nadaje się do naszych sprzętów?

http://www.oponeo.pl/dane-opony-motocyklowej/bridgestone-g-709-130-70-r18-63-h-przod-tl-m-c

 

...i czemu jest taka różnica w cenie w porównaniu z tą oponą? http://www.oponeo.pl/model-opony-motocyklowej/bridgestone-g-851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest sens przepłacać za oponę która jest dedykowana pod xv1900, skoro oryginał który miałem wytrzymał zaledwie 7500km, a później szlag trafił siatkę w oponie, i dostała wibracji :banghead: . Już parę kolegów miało tu ten sam problem, więc może warto zaopatrzyć się w tańszą, ale która ma te same wymiary, przeznaczona jest na takie samo obciążenie i prędkość maksymalną jak ta droższa? Skoro kolejna ma wytrzymać 7500km, to po co przepłacać?

No chyba że ta tańsza rozlezie się po 3000km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować,chociaż ostatnio założyłem koledze te dedykowane,i cały sezon prze śmigał,na starych zrobił coś ok 10 tyś mil.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - w dniu dzisiejszym trzymajmy kciuki*, za naszego kolegę JERZYKA-NYC i wszystkich których może trafić cholerny huragan Sandy.

Mam nadzieję że, ani jemu, ani jego rodzinie, ani jego maszynie nic się złego nie stanie.

 

* kto wierzy niech się pomodli żeby wyszli bez szwanku.

 

Jerzyk odezwij się jak się to skończy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...