Skocz do zawartości

Husaberg-ktoś ma ,lub coś o tej marce wie?


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Rafaela co do yz426. Ja miałem ale 02 na tytanowych zaworach. Miałem ją rok, zawory co 500km sprawdzałem i tylko sprawdzałem nic sie nie zmieniały luzy. Olej co 3-4 wyjazdy i czysciutki razem z filterkiem. Spalanie zajebiscie małe mi sie podobało zalałem pełen bak(8l) i endurzyłem po lasach i polach 3 h i już miałem dość. Skrzynia 5biegowa nic nie wyskakiwało i nie szarpało. Rozrzadu nie dotykałem bo miał od ciula regulacji. Napęd z 2 razy naciągałem. Tak to tylko co miesiąc w myjke łańcuch zębatki i czyszczenie póżniej smarowanie olejem przekładniowym.

Sprzedałem chłopakowi co latał na 125. Wracał nią na kołach 20kilosów zadowolony że hej. Nauka odpalania zajęła mu 5 minut.

Moja zimna odpalała od 3-5 kopów jak stałą z 2 miechy. Jak jeżdżona była co tydzień to od 2 kopów zimna, a ciepłą to w japonkach mogłem odpalać za jednym strzałem.

Zakupem yz 426 sugerowałem się na anglojęzycznych forach gdzie yz426 ma nazwe "bullet proof" .

Jeśli ktoś szuka yz426 to tylko powyżej 5500-6000pln za mniej są same padaki.

 

Wady chu*owe dojście do świecy, hałas od strony sprzęgła gdy sie dotknie kapę sprzęgła dłonią wszystko cichnie, czujnik TPS na starcie mozna odłączyć i zaizolować ponieważ ustawienie jego pomaga na chwile i póżniej i tak dalej strzela z tłumika.

Ciężko pracująca dźwignia sprzęgła(ja przedłużyłem ramie wysprzęglika i wywierciłem w klamce dodatkowy otwór na linke, po tych zabiegach sprzęgła chodzi lekko jak w motorowerze i wtedy gumowanie ze sprzęgła bajka 1 palcem) słaby przedni hebel, pomaga niby pompa od cfr i oplot.

 

Piękny sprzęt jeśli zadbany. Prędkość maxymalna ok 140km/h. Można i na torze latać i podjechać na ryby. Polecam.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...