Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zlepek urywek ze strykowa



i moja pedalska jazda crf 250 :D




kurde bajka aż stwierdziłem że quady są hu*owe :biggrin:

jakkolwiek koszty utrzymania tego sprzętu są przyjemne jak czytanie wypocin pks rajdera albo króla bristolu , tak frajda z jazdy jest lepsza jak z bunga bunga w basenie z forumowiczkami, Ten motocykl po piachu płynie jak białe po scenie finalnej w filmie przyrodniczym , zero nurkowania dupy , zero myszkowania przodu prawie , porównując z jakąś xr 600 czy dt 125 to jak lambo przy romku 125 , zawias ci przy ataku na stromą górkę nie nurkuje i nie robisz supermena jak na xr 600 i potem lot przez kierę bo przednie koło wbiło się w wydmę .....


to co interesuje prawdziwych twardzieli co pierdzą przy szczaniu najbardziej czyli moc ? od berga fe570 jest słabsza , dół ma słabszy niż xr600 ale jest potwornie dzika, na gaz reaguje jak żona na wypłatę , w piachu do kolan mocy nie brakuje nawet pod takim tucznikiem jak michoa ( 100kg ) wtrysk robi robotę i w sumie nawet przy homoseksualnej jeździe nie problem postawić na gumę czy przyśpieszyć bez strzału ze sprzęgła czy redukcji , po prostu tym czym adolf zyskał sobie nieprzychylność izraela czyli gazem...


zresztą ona w sumie ma blokadę przed homoseksualną jazdą na dł€ższą metę -próba jazdy na wolnych obrotach czy zrobienia podjazdu na przeładowanego ursusa c-330 czyli kle kle kle kończy się czknięciem i zgaśnięciem

xr600 , drz400e , fe 570 wybaczały błąd pychy czyli zaatakowałem podjazd na pi*dzie , ale puściły mi zwieracze , spanikowałem , teraz jadę wolno , boję się redukcji czy strzału ze sprzęgła że trafię do bristola , crf zgaśnie ale jest to typowe dla crossówek , nawet 450 4t tak robią więc nie ma co się przypierdalać ...


bajeczne jest też odpalanie , nie zalewa się po leżakowaniu bokiem , kopie się niewiele trudniej niż dt 125 , po ,,czknięciu'' odpaliła za 3 razem .....


dzięki temu że jest lekka z byle górki w sumie można wyskoczyć tam gdzie xr600 musi iść pełną muszelką tu wystarczy lekko gazu i lecisz jak samolot w WTC.....


porównując do xr600 , męczysz się w piachu 10x mniej a frajdy masz 15x więcej , odrobina skilla i non stop albo guma albo skoki , jeśli kogoś stać na utrzymanie to w przyzwoitym stanie to polecam :D


generalnie dalej uważam xr600 za świetny motocykl , ale jeśli kwestie kosztów utrzymania czy bezawaryjności \schodzą na drugi plan to są lepsze zabawki :D

drz400e też w piachu prowadził się jak pijana świnia masę energi traciłeś na walkę z kierownicą i celowanie w miejsce gdzie chcesz pojechać , berg fe570 latał bajecznie jak crf więc pewno na rzeczy jest geometria , rozkład masy i zawieszenie ......


mnie to w niej tylko wkurwiał masakrycznie ostry przedni hamulec , 2 razy przez niego prawie się zabiłem i pewnie bym obrzezał swój portfel jakby doszło do całusa boku moto z płytami betonowymi , ale może ja mam skrzywienie bo latam sprzętami gdzie hamulec robi efekt jak sankcje gospodarcze EU na rosji i tu jest za mocny dla mnie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

 

Czy tylko ja jeżdżę z kamerą? :P

 

ja jakoś nie lubię filmików z ,,helmet camów'' kiedy latasz sam :D

u ciebie są fajne bo pokazują innych a jak jeździsz sam to kamera z kasku jakoś kompletnie nie oddaje frajdy , nie oddaje stromizny podjazdów i w ogóle , jak latacie ekipą to ma sens bo widać co inni odstawiają ale jak sam to ciut lipa :D no ale z braku ekipy też się przekonałem i leci jakaś tania do mnie :D

 

nawet 2 cm wyskoczyłem :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...