Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Geni, ja wcale długo nie szukałem ale znalazłem sztukę w Cleveland, gdzie Polkom ma partnera więc mogli go obejrzeć. Teraz na craigslist jest ładna sztuka, biało-czerwony tourer, z 8 tyś mil przebiegu.

Gałas1, rune fajna ale jako lokata do salonu. Na trasę tego nie widzę, sakwy czy kufry pasują jak świni siodło.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją jeżdżę 11lat , przejechałem 83 tyś km i nie mam rozterek na co zmieniać i do czego wracać bo po co? wszystkie moto są super i faje,a niektóre złe i do du... ale najlepsze są te niezawodne i te z którymi człowiek się zżył ... ja tak mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Cześć, jako nowy użytkownik Forum i Valkyrii którą posiadam od około mc chciałem się przywitać 🙂

Dodatkowo mam do Was 2 pytania. Czemu nas tu tak mało ? 😉 A drugie to czy miał ktoś z Was problem z kierunkowskazami?

Gdy włączam kierunkowskaz często zdarza się że "mignie" 3 razy i się wyłącza, ale nie jest to reguła.
Co może być przyczyną ?

Przychylam się również do pytania forrest2000, Joinery jak spisuje się walec i jaki aktualnie ma przebieg? 🙂

Na zakończenie zdjęcie mojej Valk.

 

my_valk.jpg

Edytowane przez biker78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę,co do problemów z kierunkowskazami to ja osobiście przez wszystkie lata użytkowania nie miałem żadnych problemów, u mnie do dziś działają bez zarzutu...podpowiadam abyś zaczął od włącznika przy kierownicy ,przeczyść styki i dalej sprawdź kostki przy przerywaczu użyj środka czyszczącego typu "kontakt" lub coś podobnego kupisz w sklepie z elektroniką.... stawiam jednak na włącznik przy kierownicy i zaśniedziałe styki.

co do przebiegu  na zegarze mam przejechane 152 542 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...