Skocz do zawartości

Kamizelka Odblaskowa


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie te kamizelki się strasznie nie podobają, ale jak mówicie że coś dają to może warto coś takiego kupić,albo opaski chociaż.Fakt jest taki że skórę się kupuje ze względu na wygląd i ubieranie potem oczojebki trochę zaburza tę funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelki!!!! :banghead: Jeszcze na jakie glupie pomysly wpadniecie podpowiadajac ustawodawcom jak nas udupiac :banghead: Jesli wsiadlbys jeden z drugim na pieknego customa w takiej kamizelce to wspulczuje gustu.Kamizelki to na rowery,bo malo ktory ma jakies oswietlenie.Obudzcie sie bo to co tu niktorzy pisza prowadzi nas do unifikacji jak u Maotsetunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wystarczy tylko ze jakis posel osiol bedzie mial coreczke albo szwagra z fabryczka takich gow...ek i juz szybko wymysli ustawe ze obowiazkowo trzeba sie zeszpecic a on zarobi sobie cos tam w dobrej wierze a my bedziemy pomykac jak MPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi to być kamizelka, jak już napisali przedmówcy, są dostępne pasy i naraminniki, które tak nie przeszkadzają w czasie jazdy, fakt jest taki, że w nocy jak jest się ubranym na czarno jesteśmy słabo widoczni i ja raczej jestem za ubieraniem się w coś odblaskowego nie musi być to kamizelka.

 

Pozdrawiam

A nie wiesz gdzie mozna kupic takie naramienniki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !Tak jak napisałem zaczołem jeździć w kanizelce odblaskowej i wydaje mi się że kierowcy bardziej zwracają uwagę na jadącego .Jest to spowodowane tym Ze myślą o policji czy dlatego że jestem bardziej widoczny a może dobrze żeby się przyjeło jeżdzenie w kamizelkach co Wy na to! :wink:

 

 

Nie podoba mi się ten pomysł wcale.Jak widzę motocyklistę w kamizelce to chce mi się śmiać.

Wygląda się jakby człowiek dopiero co skończył roboty drogowe i zapomniał się przebrać przed wsiąściem na motocykl.

Motocyklista musi wyglądać godnie,a nie jak klaun. :flesje:

Pozdrawiam i życzę udanego sezonu 2008!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://silver.nazwa.pl/funmotors/index.php?cPath=21_27

 

 

 

Ja od dwóch miesięcy jeżdze w pasach odblaskowych i jestem z nich bardzo zadowolony .....szybko sie je zakłada i zdejmuje, i są bardzo dobrze widoczne w nocy . Kupiłem je w inter motors . Niektórzy twierdzą , że wyglada sie w nich jak policjant :icon_twisted: ....ale mnie to nie przeszkadza, jesli jadące przede mną samochody ustępuja mi miejsca :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten pomysł wcale.Jak widzę motocyklistę w kamizelce to chce mi się śmiać.

Wygląda się jakby człowiek dopiero co skończył roboty drogowe i zapomniał się przebrać przed wsiąściem na motocykl.

Motocyklista musi wyglądać godnie,a nie jak klaun. :banghead:

Pozdrawiam i życzę udanego sezonu 2008!!!

 

Godnie, co to znaczy? Jeździjmy jak chcemy, a jak będziemy sobie wypominać, że ktoś jest godnie ubrany a inny nie, to zaczyna pachnieć Łukaszenką lub innym Castro.

Pamiętam jak naście lat temu mnie i moją rodzinkę palcem wytykali za jazdę w kaskach na rowerze. A dzięki temu mój syn żyje bo jak głową uderzył w kant krawężnika to tylko kilkucentymetrowy wgniot w kasku został (mam na pamiątkę). Mój znajomy wtedy mówił, że nigdy by takiego czegoś nie założył bo to 'siara'.

Wracając do kamizelki, stosunek do sprawy kamizelki zmienia się z ilością przejechanych kilometrów po bocznych drogach i w mieście wieczorami i nocą. Godnie niegodnie - najważniejsze aby przeżyć - może nie dla siebie ( bo my jesteśmy twardziele), ale ktoś zawsze na nas czeka i to by było "niefer" wobec nich. To nie my ale oni, jakby co, będą najbardziej cierpieć.

Zdrowych Wesołych!!!

 

2 pasy w kompecie?

jak na zdjeciu - wokół pas i przez ramie (jedno) zapinane na klamrę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godnie, co to znaczy? Jeździjmy jak chcemy, a jak będziemy sobie wypominać, że ktoś jest godnie ubrany a inny nie, to zaczyna pachnieć Łukaszenką lub innym Castro.

Pamiętam jak naście lat temu mnie i moją rodzinkę palcem wytykali za jazdę w kaskach na rowerze. A dzięki temu mój syn żyje bo jak głową uderzył w kant krawężnika to tylko kilkucentymetrowy wgniot w kasku został (mam na pamiątkę). Mój znajomy wtedy mówił, że nigdy by takiego czegoś nie założył bo to 'siara'.

Wracając do kamizelki, stosunek do sprawy kamizelki zmienia się z ilością przejechanych kilometrów po bocznych drogach i w mieście wieczorami i nocą. Godnie niegodnie - najważniejsze aby przeżyć - może nie dla siebie ( bo my jesteśmy twardziele), ale ktoś zawsze na nas czeka i to by było "niefer" wobec nich. To nie my ale oni, jakby co, będą najbardziej cierpieć.

Zdrowych Wesołych!!!

jak na zdjeciu - wokół pas i przez ramie (jedno) zapinane na klamrę.

Pozdrawiam

Lukaszenka czy inny Castro.....No to jezdzij !!! Ale daj prawo wyboru innym.Jeszcze na kask moze zaloz pomaranczowego koguta!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze ci bez kamizelek to sie lansuja a ci w kamizelkach to prawdziwi true ? hehe, to mogl napisac jedynie posiadacz kamizeleczki

 

A wyobraz sobie ,ze dopiero po tej dyskusji sprawie sobie "pasy odblaskowe". A chodzilo mi o to ,zeby szanowac poglädy innych motocyklistöw, ktörzy nie sä ani lepsi, ani gorsi. Pozdro. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...