Skocz do zawartości

125 czy 600 ?


Rekomendowane odpowiedzi

chcesz zamienic mercedesa na syrenke ? zastanow sie co chcesz zrobic... nsrka przy rxie to padaka i bedziesz sie czul jakbys cofal sie w rozwoju, wiem co mowie bo mialem taka aprilke i jezdzilem kilkoma scigaczami 125 i taka aprilka bije ja na glowe... co bedziesz robil na nsrce poza lansowaniem sie ? bo chyba nic innego sie na niej nie da robic... tu chociaz wbijesz sie w teren, polatasz na gumie i wogule... nsrke wogule Sobie wybij z glowy jak juz cos to bierz jakas 600... ja sie z takiej aprilki przesiadlem na 600 i nie zaluje, teraz jakbym mial sie cofnac w czasie bralbym juz 750... jezeli masz troche oleju w glowie, umiesz jezdzic i znasz swoje mozliwosci i uwazasz ze dasz rade to bierz 600 bez mrogniecia... po co z mocniejszej 125 chcesz sie przesiasc na slabsza ?? bez sensu... pozdrawiam ;)

 

 

tutaj dobrze prawisz i znowu dales mi do myslenia :P

 

myslalem nad R6,z uwagi na mala mase... ale czy to nie za mocne bedzie i poradze sobie ? :P

 

mam 176 CM i 55 KG

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie przesiadł na 600. W niedalekiej przyszłości sam mam zamiar zmienić motocykl. W planach miałbym, CBR 600 F4i lub starszą. Na moje nie ma co mniejszych pojemności, bo jak ktoś wcześniej wspomniał bedziesz żałował. A moc szybko sie nudzi. No napewno F4i tak szybko sie nie znudzi, ale chodzi mi o moto np. zxr 400.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...