Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Naciąg hamulca nożnego masz z tyłu przy kole jest dźwignia podkręć śrubę tylko nie zablokuj zmniejszysz skok pedału.

Pozdro :crossy:

Dziękuję za wskazówkę. Po ustawieniu śruby pozycja stopy jest bardzo komfortowa i skok się zmniejszył. O to właśnie mi chodziło. Teraz jeszcze tylko pozostało mi uporać się z delikatnie cieknącym kranikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Takie pytanie mam zeby się upewnic czy gazniki z vf750 sa takie same jak w 700? Zapiekla sie sruba regulacji skladu mieszanki i jesli nieuda mi sie ja jakos rozwiercic bede musial kupic inne gazniki. Moze ma ktos z forum do sprzedania? Na allegro ceny mnie przerazaja a gazniki nie musza byc w idealnym stanie byle mialy korpus dobry i srube do regulacji reszte moge przelozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Takie pytanie mam zeby się upewnic czy gazniki z vf750 sa takie same jak w 700? Zapiekla sie sruba regulacji skladu mieszanki i jesli nieuda mi sie ja jakos rozwiercic bede musial kupic inne gazniki. Moze ma ktos z forum do sprzedania? Na allegro ceny mnie przerazaja a gazniki nie musza byc w idealnym stanie byle mialy korpus dobry i srube do regulacji reszte moge przelozyc.

Witam mam sześć gazników doVF750,ale musisz sie upewnić czy pasują do 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś to wyczytałem, ale mam te maszyny w garażu . Mniejszy gabarytowo to 500 i z niego graty nie będą pasować a wiekszy 1100 . 700 i 750 różnią się skokiem tłoka i tyle, pozostałe części są identyczne

Edytowane przez zdarecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś to wyczytałem, ale mam te maszyny w garażu . Mniejszy gabarytowo to 500 i z niego graty nie będą pasować a wiekszy 1100 . 700 i 750 różnią się skokiem tłoka i tyle, pozostałe części są identyczne

Jak skok tłoka to: korbowód lub skok na wale ale i cylinder jak cylinder to łańcuch rozrządu itd.

W związku z tym ta identyczność może być całkiem różna ;)

Dokładnie to nie wiem ale może to tylko mniejsza średnica tłoka a reszta byłaby wtedy bez zmian ?!

 

Pozdrawiam :buttrock:

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś różnice w silnikach jak i w gaźnikach pomiędzy magna a super magna?? Jeśli kupie gaźnik z starej vf700 będzie pasował do super magny 700 ? Pozdrawiam

 

http://www.chudzikj.republika.pl/SuperMagna.htm

 

Na tej stronce można wyczytać, że w super magnie fv700 gaznik jest keihin 32mm, a vf750 keihin 32/30mm, jak to rozumieć ? W 750 były albo 30mm albo 32mm ? czy dwa cylindry 32mm a drugie dwa 30mm co jest moim zdaniem bezsensu

Edytowane przez Paul2909
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Panowie,

 

w sąsiednim temacie o Walcach ktoś rekomendował dolewanie od czasu do czasy do paliwa środka STP do czyszczenia układów paliwowych w dieslach. Wg autora wpisu czyści to doskonale gaźniki, zawory itd. Z uwagi na ilość gaźników i dostęp do nich też chętnie bym skorzystał z tego patentu.

 

ma ktoś jakieś doświadczenia ze stosowania tego typu środka ? Ćwiczył ktoś coś takiego ?

 

Pozdrawiam marrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu do diesla skoro są środki dedykowane do benzyny?

Kiedyś zalewałem jakiś stp do benzyny ale czy to coś daje, nie mam pojęcia no bo jak to stwiedzić, jak dolewałem nic się nie zatkało jak nie dolewam to też nic sie nie dzieje.

 

Natomiast skusiłem się na ceramizer do silnika bo strasznie ciężko i twardo biegi wchodziły, efekt mnie zaskoczył na tyle że dodałem go do pozostałych moich pojazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu do diesla skoro są środki dedykowane do benzyny?

Kiedyś zalewałem jakiś stp do benzyny ale czy to coś daje, nie mam pojęcia no bo jak to stwiedzić, jak dolewałem nic się nie zatkało jak nie dolewam to też nic sie nie dzieje.

 

Natomiast skusiłem się na ceramizer do silnika bo strasznie ciężko i twardo biegi wchodziły, efekt mnie zaskoczył na tyle że dodałem go do pozostałych moich pojazdów

 

Witam

No to ciekawe a sprzęgło się nie ślizga ?

Do motocykla gdzie jest mokre sprzęgło nie wolno lać oleju samochodowego ponieważ posiada modyfikatory tarcia i sprzęgło się może ślizgać a co dopiero ceramizer ?! :icon_question:

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...