Skocz do zawartości

wydech do 2T


Rekomendowane odpowiedzi

jest tu moze jakis znawca od ukladow wydechowych do full crossow dwusuwowych ?

chcialbym jakies opisy wydechow ( tubusa i koncowki) wszystkich z mozliwych marek (z modelami) na ktorym lepszy dol , gora itp.

 

ps. jak nie ma , to piszcie co macie w swoich ...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejdziesz na strone producenta to np.FMF to sie z opisów dowiesz który co daje :notworthy: np mój wydech w husce FMF gold series ma poprawic dół i sredni zakres obrotów, nie wiem jak jest na orginale ale dół odczuwam :) i w miare płynnosc w oddawniu mocy o ile mozna gadac o płynnosci w 2T :), koncówki wydechów w 2T to raczej małe znaczenie chyba ze chodzi o dzwiek, bo i tak kazda jest przelotowa ;), ja mam lekką końcówke acerbisa enduro(dłuższa) i do połowy obrotów sasiedzi nie chcą dzwonic na policje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką samą tube jak lucas i faktycznie w porownaniu do oryg. ciagnie odrobinke lepiej z dolu.Odczowalne jest to mocniej w srednim zakresie obrotow.To "uderzenie mocy" kiedy wejdzie na obroty odbywa sie lagodniej ale przed tym zjawiskiem masz jakby wiecej mocy.Do tego mam koncowke DEP'a ktora zajebiscie bzyczy i na niskich jest b.cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie!Ja mam pytanko: Ty lucas masz gold series'a calego chromowanego a ja mam ze zlotą plakietka na ktorej jest wytloczony napis "FMF" od czego to zalezy?

 

moze rok produkcji, nie mam pojecia bo widzialem i takie i takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie kupiłem 2 dyfuzory FMF http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...TRK%3AMEWN%3AIT - jak by ktoś chciał to moge sprowadzić ale tylko po 2 sztuki - cena by była ok 599zl za sztuke - nówki oczywiscie.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem ale wspomne raz jeszcze. Najlepszy wydech sportowy a zarazem najtańszy to FMF Myszon :biggrin: - czyli:

 

10-12 myjek do garków stalowych nałożonych na rdzeń wydechu.

 

Koszt 10zł

Effekt: Moto wkręca się szybciej i pięknie gosłychać (wcale nie za głośno)

 

Tu jest moj wydech (od środka) : http://www.myszono.neostrada.pl/blabla/wydech-inside.jpg

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba efekt placebo z tym wkręcaniem na obroty :wink:

Końcówka ma raczej nikły wpływ na pracę silnika.

A powiedz co jeszcze tam zmieniłeś oprócz izolacji akustycznej?

Bo nawet te orginalne końcówki chyba są przelotowe. Czy nie? Najwyżej mogą być cięższe ale żadnych blaszek czy innych pierdułek raczej tam się nie stosuje.

Zasadniczą rolę powinien grać dyfuzor. Dla mnie ciekawe jest na czym polega tuningowość tych tub rezonansowych. Czy są inaczej ukształtowane? Lepiej współgrają z silnikiem? Poprawiają płukanie? Czy może orginalne tuby mają jakieś przegrody a tuningowe nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...