Skocz do zawartości

Alpy lipiec - sierpień


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako że własnie wróciłem z francji,zahaczając wczesniej tydzień o dolomity i cortine informuję że bilet na grossglockner (jednodniowy) na motocykl kosztuje 17EUR ale oczywiscie warto,benzyna we Włoszech 1,4 EUR,we Francji(lazurowe wybrzeże) 1,3-1,4 EUR

Kemping dolomity - 14 EUR za komplet (2os+motocykl+namiot)

Kemping Francja - lazurowe wybrzeze - 20 EUR za komplet (kemp. z basenem ale nie przy samym morzu)

może komuś przydadzą się powyższe informacje :biggrin:

 

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jako że własnie wróciłem z francji,zahaczając wczesniej tydzień o dolomity i cortine informuję że bilet na grossglockner (jednodniowy) na motocykl kosztuje 17EUR ale oczywiscie warto,benzyna we Włoszech 1,4 EUR,we Francji(lazurowe wybrzeże) 1,3-1,4 EUR

Kemping dolomity - 14 EUR za komplet (2os+motocykl+namiot)

Kemping Francja - lazurowe wybrzeze - 20 EUR za komplet (kemp. z basenem ale nie przy samym morzu)

może komuś przydadzą się powyższe informacje :biggrin:

 

pozdrawiam

Wojtek

Mnie się na pewno przyda ta informacja bo to tylko potwierdza słuszność zakupu namiotu :clap:. Co do grossglockner to mam pytanko: gdzie się kupuje bilet na ta traskę (ewentualnie na inne wysokoalpejskie traski)? Jest to dodatkowa opłata oprócz winiety jak rozumiem...? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rok temu bylem w austrii potem we wloszech slowenii bylo super zwlaszcza traski alpejskie. W tym roku juz od 12 sierpnia planuje zaliczyc podobne rejony. Jesli ktos jest chetny zapraszam do towarzystwa. Co do Grossglockner Hochalpenstrasse to chyba nic na mnie nigdy nie zrobilo wiekszego wrazenia. Nawet lekko kiepskawa pogoda miala swoj urok. Pozdrawiam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...