Skocz do zawartości

dawanie na koło


Rekomendowane odpowiedzi

jak jest z wami??? ja jak mam kawałek aswaltu to niemoge sie opamietac i stawiam na koło :) niewiem to jest silniejsze odemnie :clap: niepotrafie przejechac przez miasto normalnie :clap: . a jak jest z wami tez tak macie??? czy tylko ja jestem jakis nienormalny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z wami??? ja jak mam kawałek aswaltu to niemoge sie opamietac i stawiam na koło :D niewiem to jest silniejsze odemnie :) niepotrafie przejechac przez miasto normalnie :clap: . a jak jest z wami tez tak macie??? czy tylko ja jestem jakis nienormalny??

 

 

Patrząc na kolegów na lepszych sprzętach od mojego stwierdzam,że jesteś całkowicie normalny :clap:

Niektórzy to nawet simem albo skutem próbuja na światłach wyrywać więc na takim sprzęcie to uzasadnione raczej ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps jana moim fazerku chetnie bym jezdzil ale nie umiem moze jakies teoretyczne i praktyczne rady??

 

jak lepiej na kolo isc z miejsca tzn np z jedynki czy jak sie jedzie np 40km jak łatwiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streetracer 23 - najpierw naucz się pisać w języku zrozumiałym dla cywilizowanych ludzi , a potem zastanów się dlaczego tak wielu ludzi idących chodnikiem mówi o nas " dawcy" ????

Jeśli nie umiesz jeżdzić normalnie , to może używaj hulajnogi , albo wrotek , he he he .

 

Poza tym jazda na jednym kole jest niebezpieczna i zabraniają tego przepisy - ale Ty brzydal jestes , fuj !

 

PS. Nie przejmuj się , nie tylko Ty jesteś nienormalny - masz wielu kumpli w tej dziedzinie.

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z wami??? ja jak mam kawałek aswaltu to niemoge sie opamietac i stawiam na koło :notworthy: niewiem to jest silniejsze odemnie :bigrazz: niepotrafie przejechac przez miasto normalnie :biggrin: . a jak jest z wami tez tak macie??? czy tylko ja jestem jakis nienormalny??

w Polsce bida trzeba oszczedzac przednią opone, ile sie tylko da :icon_rolleyes:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie umiem, nie podoba mi sie to i nie mam zamiaru próbować no i motocykl na to (na szczęscie) nie pozwala ....

 

uwielbiam czystą jazde, gdzie moge delektowac sie wspaniałą drogą ... i uczyc pokonywania zakrętów ...

a pałowanie przez miasto na gumie - nie dziękuje ...

wole pojechać na stare lotnisko i popatrzeć jak inni katują sprzęty ...

 

PS. jestem ciekawy który smigający na gumie przerobił odpowiednio motocykl, a dokładnie miske olejową na suchą, żeby w czasie gumowania, silnik miał odpowiednie smarowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps jana moim fazerku chetnie bym jezdzil ale nie umiem moze jakies teoretyczne i praktyczne rady??

 

jak lepiej na kolo isc z miejsca tzn np z jedynki czy jak sie jedzie np 40km jak łatwiej:)

Tra jedynka do ok. 40km/h, pompka czyli zamykasz i zaraz potem zdecydowanie (nie gwałtownie) odkręcasz manetkę i przód zapi**a w górę :biggrin:. Nie wiem jak to będzie w Fazerze bo moja SV'ka strzela w górę że hej :bigrazz:, oczywiście musisz sobie popróbować (nie muszę chyba dodawać że niekoniecznie na drodze publicznej :notworthy: ) przy jakich obrotach - co i jak. Czytałem w różnych miejscach że powinno się trzymać nogę na hamulcu, osobiście tego nie robię, jak przód pójdzie za wysoko samo minimalne zakręcenie manetki powoduje że automatycznie opada. Have Fun :icon_rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe twoja SV to jak ma dobry dzień to koło podnosi na trójce z gazu......
Ryży też to gdzieś tam wyczytałem i wiesz co póki nie zobaczę to nie uwierzę !! może się jakoś umówimy i zademonstrujesz mi to bo ja nawet na dwójce to muszę konkretnie z klamy strzelić żeby był jakiś efekt... ważę 85 kg więc chyba nie najwięcej :icon_rolleyes: więc albo coś robię nie tak albo moja zuzia jest zdławiona ale to wtedy idę podłożyć bombę Badziakowi :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sv`ka na 3 z gazu na gume to idzie, ale w komiksach :icon_rolleyes:

A z jazdą na gumie w mieście to jest wszystko ok, ale niektórzy nie mają kompletnie wyobraźni. Wyprzedzać na kole osobówki albo tiry, w miejscach gdzie przebywa wiara ludzi. Chore. Ciekwawe, czy ktoś się zastanowił co będzie jak coś pójdzie nie tak. Wczoraj widziałem gościa co zapierdziela na gumie pomiędzy torami tramwajowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak bym miał odpowiedni moto to bym jeździł na jednym. Chodźi o takie moto co na koło idzie z gazu (chyba łatwiej się nauczyć jazdy na jednym) bo mój Bandit chyba słabo się nadaje na naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...