Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy w sobote będę miała tyle czasu... :icon_exclaim:

Jak się nie uda to najwyżej dołącze innym razem.

Spoko,zawsze możemy to znowu przełożyć,a w sobotę-o ile nie będę musiała iść do pracy-pośmigamy gdzieś bliżej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tego co pamietam to mieliśmy jechać nad Białe w czwartek 04.05. :cool:

Ja w najbliższą sobote moge się wyrwać dopiero po godz. 14, a bezemnie przecież nie pojedziecie :wink:

 

Proponuje zaplanowąć wypad nad Białe na 20.05 (sobota), chyba że uda się zebrać ekipe jakoś w środku tygodnia.

 

Pozdro

P.S. Widzicie raz na jakiś czas to nawet ja coś napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jutro ma ktos checi, zeby rozwijac predkosci nadświetlne?? :wink: :clap:

 

czy wiecie, juz o tym jakie Magda zrobila postepy????NIE??

ma prawie zamkniete koło!!!! serio!!! jestem z niej DUMNA!!!hehe :cool: :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jutro ma ktos checi, zeby rozwijac predkosci nadświetlne?? :wink: :icon_mrgreen:

 

czy wiecie, juz o tym jakie Magda zrobila postepy????NIE??

ma prawie zamkniete koło!!!! serio!!! jestem z niej DUMNA!!!hehe :clap: :cool: :wink:

 

 

checi sa, zobaczymy jak z mozliwosciami....

 

opona za cholerę nie zamknieta, chociaz już bliżej niż dalej :icon_razz:

 

Sylwia- miła ta traska dzisiaj była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

checi sa, zobaczymy jak z mozliwosciami....

 

opona za cholerę nie zamknieta, chociaz już bliżej niż dalej :)

 

Sylwia- miła ta traska dzisiaj była :wink:

 

oby byly,

w oponie zostało dosłownie poł centymetra albo i mniej,

ja też dzieki, to był udany wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Warszawiaków, którzy nie tylko lubią śmigać, ale mogą zrobić coś dla innych.

Chcemy zorganizować przejazd od Wawra (gdzie zginął Pinecha) do ministerstwa. Na razie odzew mamy żaden. Temat ciągnie się w temacie "przy piwie".

Oto kilka słów z tamtąd:

 

Przejazd niestety nie może mieć zezwolenia na blokowanie ruchu. Takie przejazdy trzeba zgłosić przynajmniej 30 dni przez terminem. Możemy natomiast przejechać nie stwarzając UTRUDNIEŃ W RUCHU DROGOWYM. To chyba potrafimy?

Muszę tylko to zgłosić policji. Czy mamy jakichś mundurowych motocyklistów wśród nas. Czy moglibyście nam pomóc?

Po rozmowie z Shadokiem stwierdziliśmy, ze samo zjechanie się i pomruczenie silnikami nie ma sensu.

Propozycja jest następująca:

Spotykamy się w pobliżu miejsca "0" na Lucerny, ale Zbieramy się na najbliższym parkingu. Na parkingu formujemy szyki (LUDZIE JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM!!! POMOCY!!!) Każdy dostaje np. czarną chorągiewkę i wyjeżdżamy w kierunku cmentarza. Stajemy przed cmentarzem - minuta ciszy.

Potem wsiadamy i jedziemy do Ministerstwa Sprawiedliwości z pismem Starego Sierżanta podpisanym przez wszystkich uczestników tam zdjemy je na dziennik, albo ministrowi .... jak wylezie.

 

Powtarzam listę chętnych:

Anulka

Shadok

Husky_

Magister

Agnes535

Syska

Karol1001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...