Skocz do zawartości

.............Lece bo chce.............


Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki na tej stronce mozecie opisywac wszystko to co dotyczy skoków na motorze........

.......w jaki sposób to robic ...............jaka powinna byc prawidlowa technika skoku......jak zachowywac sie w powietrzu...........itd..

licze na wasza pomyslowośc.........mozecie takze opisywac swoje kraksy związane ze skokami.............chodzi mi takze oto jak sie zachowac w ostrym terenie lecąc np.w bloto.....i takie tam bajery...................

 

 

Ja naprzykład z nudów wzielem kilka bloczków budowlanych .jakąś belke i blache ok 2.5 metra i zrobilem sobie skocznie usiebie na ogrodzie kolo domu..............byly to moje pierwsze skoki.....normalnie zajebioza....super sie lata....latalem ok 6 m a wysokosc tez tak okolo 1m balem sie szybciej najezdzac poniewaz jak wczesniej wspominalem ta skocznie zrobilem w ogrodzie i obok niej bylo duzo drzew.....plot zbetonowymi slupkami czyli nie wesolo.....wiec musialem przestac a co najgorsze moje loty widziala moja mama i konkretnie sie wkurzyla.....teraz szukam jakiejs skoczni w terenie........i bedzie gicior.............

 

.........ja jako szarak moge dodac ze ktos kto sie zato bierze musi wiedziec ze nie wystarczy zrobic lub znalezc skocznie i bezproblemu skakac....................trzeba byc obytym z motorem..wiedziec jak sie zachowuje itp........trzeba tez sie wybijac(np.wyciagac przód na skoczni.........w moim przypadku wyciągam caly motor i pieknie mi spada na dwa kola).........raz dalem mojemu wujkowi skoczyc(jezdzi na motorach od dziecka)ale niemial wyczucia do mojego sprzetu i byla niezla klapa.....zamiast skoczyc......przejechal skocznie i omalo sie nie glebnąl....normalnie masakra....................czekam na rady doswiadczonych motocrossowcow..........

 

 

..........Mialem tez kumpla ktory skakal rm(mistrz polski) z mojej wiochy ehehehhe ale zero sciemy............skurkubaniec tak daleko skakal i wysoko ze poprostu musial ztym skonczyc bo siadaly mu stawy.dalej skakal ale juz nie tak...teraz sprzedla motorek i niemam zkim posmigac.......... :D :D :D :D ....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ty jestes jakims modem czy adminem ze pozwalasz nam tu pisac :D??

 

a tak btw to jest juz temat w ktorym opisana jest tehnika jazdy enduro/cross w tym rownierz skokow :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ty jestes jakims modem czy adminem ze pozwalasz nam tu pisac :D??

 

a tak btw to jest juz temat w ktorym opisana jest tehnika jazdy enduro/cross w tym rownierz skokow :D

 

pozdrawiam

 

 

ZIOMUS MASZ JAKIES DOSWIADCZENIA TO OPISUJ.....................PO TO JEST TEN TEMACIOR................JEST TO DLA ENDURO I MOTOCROSSU WIEC SPOX................

 

PZDR...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...