Skocz do zawartości

Jak strzelać z wydechów??


dangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja słyszałem że jakiś gościu spalił "panewki"

Do spalenia to raczej nie doszło ale silnik miał niezły remoncik. Pogadaj z Cotletem - opowie Ci jak wracał z Rybnika do Wrocka w zeszłym roku, po nocnym strzelaniu :banghead: W tym roku przynajmniej rozgrzał silnik przed akcją :icon_mrgreen:

 

A co do strzelania 535 to raczej ciężko ją do tego zmusić - próbowałem i coś marnie wychodziło. 1100 lepiej sobie z tym poczyna - szczególnie przy schodzeniu z obrotów w czasie jazdy :buttrock:

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemoo- a masz 4 suwowy silnik czy dwusuwowy ??

 

 

a do reszty - w leciwym motocyklu, widzialem jak po strzale odpadł cały układ wydechowy - co prawda jebnęło jak w czasie burzy, ale sie popsuło ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, parę lat temu byłem świadkiem takiej sceny:

Budowałem mostek na jednym pasie drogi a po drugim odbywał się ruch. W pewnej chwili usłyszałem jakiś strzał i w tym samym czasie przejechało kilka motocykli. Za chwilę patrze a moto się zatrzymują i kolesie zaczynają czegoś szukać po rowach i na poboczu drogi.

Chyba podczas zabawy coś im wyleciało z wydechów.

Oby Was taka przygoda nie spotkała.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio jechałem z moim brejdakiem suzuki intruderkiem 125 (aktualnie do sprzedania http://allegro.pl/item106116487_suzuki_intruder_125.html ). Akurat jakoś naleciało go na strzelanie, strzelił raz wszyscy ludzie na ulicy się patrzą :icon_twisted:. Stoimy na światłach skrecamy w prawo przed nami stoi zardzewiały polonez truck.Zielone i jedziemy nagle cos polonezik zaczoł zwalniac i w pewnym momencie jak coś nie jebnie:D:D Ja się rozglądam czy wszystko całe patrze a za tym polonezem z wydechu dosłownie czarna chmura dymu:D widać ze diesel:D Co do odgłosu to moglismy się schować w porównaniu do poldka:D

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do spalenia to raczej nie doszło ale silnik miał niezły remoncik. Pogadaj z Cotletem - opowie Ci jak wracał z Rybnika do Wrocka w zeszłym roku, po nocnym strzelaniu :D W tym roku przynajmniej rozgrzał silnik przed akcją :)
Danielkowi na pewno chodzilo o Cotleta. Byl juz wciety jak sluchal opowiesci ;)
A co do strzelania 535 to raczej ciężko ją do tego zmusić - próbowałem i coś marnie wychodziło. 1100 lepiej sobie z tym poczyna - szczególnie przy schodzeniu z obrotów w czasie jazdy :flesje:
Krasnal nie przesadzaj. Pewnie jest to wina tego ze jeszcze swojej 535 nie wyregulowalem idealnie ale jak gwaltownie schodze z obrotow to wali jak z karabinu :flesje:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...