Skocz do zawartości

Enduro/Crossomaniacy POZNANIACY


bartasjbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam z okolic Tarnowa Podgórnego - Ceradza - Lusówka do nas. Punkt zborny między lusówkiem - ceradzem. Chłopacy często zapuszczają się m.in. w twoje okolice, regularnie wszyscy spotykają się w sezonie co tydzień. M.in. silna ekipa KTMa! Dokładnie to byla kiesys żwirownia. Można tam naprawde ostro pojezdzic i nauczyc sie techniki jazdy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko poligon i okolice tzn:

- nasz mały tor w Morasku

- poligon z przystankiem w Biedrusku w Kuźni, w niedzielę o 12 zjeżdża tam wielu motocyklistów kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu a później się rozjeżdżają w różne kierunki:

- znów na poligon,

- nad Cybinę,

- do Obornik na tor różnymi trasami, no i w samch Obornikach wiele osób spotyka się i śmiga na torze i okolicach.

 

bartasjbl a ty skuterkiem chcesz tam jeździć (bo ostatnio widziałem 2 asów na poligonie) czy może kupiłes jakiegoś crossa czy enduro??

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko poligon i okolice tzn:

- nasz mały tor w Morasku

- poligon z przystankiem w Biedrusku w Kuźni, w niedzielę o 12 zjeżdża tam wielu motocyklistów kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu a później się rozjeżdżają w różne kierunki:

- znów na poligon,

- nad Cybinę,

- do Obornik na tor różnymi trasami, no i w samch Obornikach wiele osób spotyka się i śmiga na torze i okolicach.

 

bartasjbl a ty skuterkiem chcesz tam jeździć (bo ostatnio widziałem 2 asów na poligonie) czy może kupiłes jakiegoś crossa czy enduro??

 

 

 

Ja mieszkoam bardzo blisko poligony i moraska wiec mam zamir glowine tam jezdzic. Obecnie posiadam Skuter ale wlasnie chce go sprzedac i kupic jakies enduro 80ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam w okolice Biskupic WLKP jest tu sporo lasow i ciekawych miejsc do polatania. Wszedzie mozna dojechac polem :icon_mrgreen: ciekawa jest trasa Biskupice --> Uzarzewo --> janoko --> Góra --> Promienko jest oczywiscie wiele wiele innych ciekawych opcji!! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie, ale narazie jeszcze bez maszyny. Zapraszam do odwiedzenia terenów które proponował psycho zwirek! Miałem tam działke i naprawde POLECAM bo teren zróżnicowany od ciężkich podjazdów do lajtowych leśnych dróżek. Przynajmniej tereny Barcinek-Jeżykowo-Biskupice i tereny wokół jeziora Kowalskie są warte obejrzenia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem czym wy sie podniecacie tymi okolicami kowalskiego i pobiedzisk przeciez tam sa praktycznie same lesne sciezki chyba ze jakis tor albo cos o czym nie wiem macie. prawdziwe przeprawy i znakomite tereny do enduro to tak jak mówi Bary i bartas tylko poligon+warta ewentualnie tor w obornikach albo w murowanej. ( Bary musimy kiedys polatac, moze jutro bedziemy pod Kuźnią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro kowalskie można objechać dookoła. Są miejsca naprawd ciekawe bo droga prowadzi kilka, kilkanaście metrów od wody i teren jest zróżnicowany. Ja też wędkje wiec znam to jezioro bardzo dobrze i wiem że jadąc śladem wędkarskich stanowisk można sie zabawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczynałem jeździc to też odwiedzałem różne las jeziorka itp. ale odkąd pierwszy raz trafiłem na poligon to mi się tak spodobał, że teraz rzadko jeżdże po innych terenach.

I jeśli ktos z was nie jeździł jeszcze po poligonie biedruskim to przyjedźcie chociaż raz zobaczyć i samemu ocenić.

Poprostu jest tam bardzo zróżnicowany teren i można powiedzieć, że zmienia się dość mocno w zależności od poody- opadów i non stop coś się dzieje i prawie cały czas trzeba pracować na moto.

Nie ma takich sytuacji jak w lesie, że jest prosta ścieżka i sie tylko odwija poźniej jakiś podjazd czy inna przeszkoda i znów się odwija.

Niektórzy co prawda nie przepadają za czołgowiskiem, ja je osobiście lubię.

 

Jak ktoś nie zna tych terenów to możemy się jakoś umówić i oprowadzę was choć pewnie sam wszystkiego jeszcze tam nie znam.

 

 

Wiadomo non stop jedno to też przegięcie i czasem warto gdzieś się wbrać w inne okolice.

 

 

no wlasnie nie wiem czym wy sie podniecacie tymi okolicami kowalskiego i pobiedzisk przeciez tam sa praktycznie same lesne sciezki chyba ze jakis tor albo cos o czym nie wiem macie. prawdziwe przeprawy i znakomite tereny do enduro to tak jak mówi Bary i bartas tylko poligon+warta ewentualnie tor w obornikach albo w murowanej. ( Bary musimy kiedys polatac, moze jutro bedziemy pod Kuźnią)

Żubr bardzo chętnie z Tobą polatam ale dzisiaj chyba zaraz wjeżdżamy na tor do Wrześni jeszcze tylko transport organizujemy.

Wysłałem Ci na PW mój numer daj mi SMSem swój to się jakoś zdryndamy jeśli ewentualne wyjazd nie wypali lub w innym terminie.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także preferuje te rejony co Żubr bo razem śmigamy :D , a ile mozna jeździc po lesie, muszą być jakies błotka takie jak na wartą albo jakieś fajne podjazdy(u nas też takie są), najlepiej to mi sie włąsnie wydaje jest z naszej strony ,bo lasem możesz dojechac wszedzie , na żwirke,do obornik,do murowanej na biedrusko i pewnie jeszcze do wielu miejsc których nie znamy :D

Edytowane przez Enduras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...