Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

witam moze mi ktos podac stronę internetową lub adres sklepu w krakowie (...)

 

larsson albo motofun na zakopiańskiej, skoro są dealerem hondy. ten pierwszy ma też sklep internetowy

 

co do drugiego pytania: odsyłam do działu co, jak kupić - o zestawach napędowych napisano sporo, i to z sensem AFAIK

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie zapytac ktory lancuch kupic. ten http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1593 czy ten http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=8432. czym one sie różnią? ktory polecacie?

 

 

ja bym brał ten pierwszy bo to jednak DID czyli taki mercedes wśród łańcuchów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie ... i może jakieś panie :biggrin: może mnie ktoś naprowadzić co może być przyczyną wskakiwania wskazówki temp silnika po przełączeniu na duży obieg od razu na max? Zaznaczam że jeszcze nie sprawdzałem czujnika, ani nawet nie próbowałem odpowietrzyć układu, po prostu może ktoś już miał taką przypadłość w swojej CBR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ... i może jakieś panie :icon_evil: może mnie ktoś naprowadzić co może być przyczyną wskakiwania wskazówki temp silnika po przełączeniu na duży obieg od razu na max? Zaznaczam że jeszcze nie sprawdzałem czujnika, ani nawet nie próbowałem odpowietrzyć układu, po prostu może ktoś już miał taką przypadłość w swojej CBR.

 

odpowietrz układ (odkręć nakrętkę na chłodnicy i włącz na 5 minut silnik, wyłącz silnik, zakręć i miłej jazdy, a jakby coś dalej było nie tak to daj znać na gg) u mnie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie montuj ksenonów. Moim skromnym zdaniem to bezsens - kolega założył w w XX'ie i jest tragedia, tak oślepiają, że nie da sie na tym jeździć...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problemik. mialem lekkiego szlifa :/ babsko mi zajechało droge :/ i ułamała mi sie część dźwigni do zmiany biegów, mianowicie ta na ktorej opieramy stope aby zmienic bieg. Dzownilem juz chyba wszedzie i nigdzie niemoge dostac uzywanej. Może ma ktos na zbyciu? albo poleci ktos jakis szrot z motorami?. Honda CBR f4 1999r. Z góry dziekuje. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

czy ktos z Was montował sportowy filtr powietrza K&N do swojej cbr'ki?

czy wplynelo to jakos na osiagi czy komfort jazdy?

pzdr

 

ja mam k&n i jest dużo lepiej jak na seryjnym papierzaku(mam nawet 1 szt nową - kupiłem i nie zamontowałem bo wpadł mi w rączki też k&n) (trza pamiętać tylko o czyszczeniu i nasączaniu)

oczywiście trzeba pod niego zrobić synhro

no mówiąc szczerze to silniczek pracuje dużo lepiej

 

pozdrowiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...