Skocz do zawartości

Wybieram turystyka , a moze i sprowadzic ? (a moze ktos? )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Bronx ja mam podobny problem jak Ty :icon_mrgreen:

Tylko ja bede mial do wydania max 11tys.

Do wyboru mialem TDM,B12,Cb,Xj i na 90% kupie Dywersje no chyba ze.. :icon_mrgreen:

Ale pierwsze musze sprzedac starsza siostre Dywersionki.

Wydaje mi sie, ze kupujac kazdy z tych sprzetow bylbys zadowolony,najwazniejesze to stan techniczny kupowanego sprzeta,a z tym to roznie bywa.

 

Powodzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A może FJ 1200.

 

Pozdrawiam

 

2 lata temu mialem z nia doczynienia i gdyby nie uraz jaki pozaostal po wizytach na stacji padlo by na nia

 

 

Witam

 

Bronx ja mam podobny problem jak Ty :icon_mrgreen:

Tylko ja bede mial do wydania max 11tys.

Do wyboru mialem TDM,B12,Cb,Xj i na 90% kupie Dywersje no chyba ze.. :icon_mrgreen:

Ale pierwsze musze sprzedac starsza siostre Dywersionki.

Wydaje mi sie, ze kupujac kazdy z tych sprzetow bylbys zadowolony,najwazniejesze to stan techniczny kupowanego sprzeta,a z tym to roznie bywa.

 

Powodzenia :biggrin:

 

 

B12 wlasnie szczyci sie apetytem , a mi zas taka dynamika nie potrzeba ( no i brak kardana)

tdm - tu tylko ten twin :icon_mrgreen:

 

no i tez nastawiam sie na dyversje , znznaczam ze osiagi typu do 100 czy KM mnie nie interesuja , skupiam sie ( i to bardzo :buttrock: ) na momenci , kardan , nie bolace dupsko no i jakas ekonomicznosc

 

kulka jaki koszt zwizany byl z wymiana tego cos u siebie wymienil aby spalanie bylo jakie masz ??:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skupiam sie ( i to bardzo ) na momenci , kardan , nie bolace dupsko no i jakas ekonomicznosc

 

To ja jeszcze raz zarekomenduje VXa i tak:

 

-od 3,5 tys masz praktycznie 73Nm momentu, to jest coś,

tu masz wykres: http://www.vx800.de/images/leistungsdiagramm_gross.jpg

-kardan - jest

-dupsko nie bedzie bolało, jaja ci wytrzęsie:P ale do "good vibrations" idzie przywyknąć :biggrin:

-jak bedziesz jezdził turystycznie spali ci nawet poniżej 5 litrów

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu mialem z nia doczynienia i gdyby nie uraz jaki pozaostal po wizytach na stacji padlo by na nia

B12 wlasnie szczyci sie apetytem , a mi zas taka dynamika nie potrzeba ( no i brak kardana)

tdm - tu tylko ten twin :icon_mrgreen:

 

no i tez nastawiam sie na dyversje , znznaczam ze osiagi typu do 100 czy KM mnie nie interesuja , skupiam sie ( i to bardzo :buttrock: ) na momenci , kardan , nie bolace dupsko no i jakas ekonomicznosc

 

kulka jaki koszt zwizany byl z wymiana tego cos u siebie wymienil aby spalanie bylo jakie masz ??:rolleyes:

witka.widze ze trafil sie niedowiarek. :biggrin: jak myslisz,dlaczego mialbym pisac nieprawde?opisalem ile spala moje moto dla informacji.jak dla mnie to moglby palic tyle co moj jeep[ok.18l.]i takze bym zainteresowanych o tym fakcie poinformowal.BO MAM GLEBOKO W D..IE ILE PALI!lubie jazde i juz !! :icon_mrgreen: moim zdaniem:jesli ktos chce kupic moto za takia kase i z takim duzym silnikiem i liczy ILE MU SPALI to go na takie moto nie stac. ot co. a takiego momentu obr. jaki ma gsx1200 to w niewielu sprzetach znajdziesz[stad pewnie to spalanie] :icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...