Skocz do zawartości

Najmocniejsi wymiatacze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje ci żebys kupił dobre 4t, bo sa lepsze od 2t, mniej sie psują , mają większy moment obrotowy i i mniej palą.

zgodze się z przedmówcą, 4T przedewszsystkim jest trwalszy i nie ma konieczności tak częstych remontów. Pomijając najnowsze 4T to 2T jest lżejsze i wścieklejsze. Dla mnie 4T to jak diesel wśród pojazdów a bena to jak 2T, a więc 4T wypiera 2T jak z dieslem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie sprzedałem DTkę i śmigam Yamahą FZR 600 :D więc to zupełnie inna klasa niestety jazda ścigiem nie bardzo mnie rajcuje i jak znajde okazje to pomysle o jakims dobrym enduro ale coraz mocniej zastanawiam się nad 4T co wy na to?

 

Hmm...nie rozumiem...teraz masz FZR 600...i mówisz, że 4T Enduro są drogie? :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z ta kasa to nie masz sie co pchac w "hard enduro", bo kupisz i bedzesz stal bo Cie nie bede stac na jazde. Niestety jazda z wysokowysilonym silnikiem 125cc wiaze sie z duzymi kosztami przy ktorych koszt paliwa nie jest wcale wysoki. Mam na mysli oleje, smary,czesci eksplatacyjne itd. Za 4 tysiace to trzeba rocznie wydac na utrzymanie..... Ja nie chce Cie odstraszac od hard enduro ale to jest naprawde droga zabawa. Jak juz moi przedmowcy radzili rozejzyj sie za wieksza pojemnoscia moze nawet w 4T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzil bym sie na tym siedziec kapletny brak gustu feeeee tak zepsuc wsk

 

 

dokładnie, wsk powinna zachować swój wygląd a nie jakieś "wieśniackie" przeróbki otrzymywać

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off topic. ale Ptasior weszedlem na twoją strone www. wchodze w dane techniczne ico widze :D Dt 80 lc 2 dysponuje mocą 10 KM przy 6 tys obr.Przeciez to są jajca ;]Bo przy 11 tys musiala by miec kolo 16 Kuców :buttrock:

 

Ja mam tak wpisane w papierach(tj.przegląd,dopuszczenie do ruchu publicznego itp.) także się tym sugerowałem(wersja oczywiscie zablokowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...