Skocz do zawartości

ZEPHYR VS. VIRAGO


Rekomendowane odpowiedzi

kurka ludziska czy trzeba porownywac 2 prawie identyczne modele innych marek .Chyba nie.MI CHODZI O TO KTORY Z TYCH NEOKLASYKOW WAM SIE BARDZIEJ PODOBA.

bo chyba nie zaprzeczycie ,ze moze sa inne ,ale maja swojski klimat,ze tak powiem

oooooo dobrze powiedziane

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer napisał:

bez sensu porównanie ,to tak jak by porównywać ursusa z audi

ursus-virago, zephyr-audi?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę głos, żeby rozpocząć właściwą dyskusję. Ja właśnie jeżdżę Virago 535. Mam ją od gudnia zeszłego roku. To jest mój pierwszy poważny motorek i zrobiłem nim "już" 600 km. Muszę powiedzieć, że dla takiego leszcza jak ja ( prawko A od listopada 2002 ) jest wspaniały - łatwo się prowadzi jest dosyć mocny a jazda nim sprawia dużą frajdę. Jedyną poważną upierdliwością jest regulacja zaworów - bardzo trudny dostęp. Poza tym motor ma prostą konstrukcję i wał kardana - czyli tylna felga cały czas błyszczy. Nie wiem jaki jest Twój staż, ale zgadzam się z obiegową opinią że jest to wdzięczny motorek dla panienek :oops: i początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodzi sa to motocykle z klasa ,a zephyr to nie jakis tam naked ,na z 1000 to on nie wyglada

Thors jak zrozumialem z twojej wypowiedzi to pewnie chciales porownac Vulcana(zwanego Wulkanizacja-bez obrazy) z Virago i to dopiero bedzie odpowiednie porownanie- bo podobny jest styl jazdy. Zephyr jak slusznie zauwazyl Adam Medyna jest naked bikiem, wzorowanym na takich klasykach jak Z900 .Jesli zas chodzi o najnowsze Z1000 ,jest to oczywiscie neoklasyk, z tym ze jest(wg. mnie) slabym odzwierciedleniem (chociazby z powodu silnika) slynnego kiedys SUPERBIKA Z1R E.L.R.-pewnie wiecie co koncowy skrot oznacza :-)))))). Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...