Skocz do zawartości

Co powiecie o Kawasaki ER-6n ( ER6 N , ER-6f )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość alalala333

nada sie znakomicie

 

TO PRawda, chce dokonac jak najlepeszego wyboru. Zreszta nie jest to tak, ze zmieniaja sie idee (bo ich nie ma) a jedynie co chwila zauwazam cos nowego.

 

Ktos mi na innym forum napisal Nie mysl, ze jak moto ma dwa cylindry, to przy tej samej pojemnosci jest slabsze

od r4.

R4 oddaje moc o wiele bardziej plynnie, ma zwykle slabszy dol, ale za to o niebo

zywszy top end, no i pojdzie wiecej. R2 jest zwykle slabsze od V2 przy tej samej

pojemnosci, a przynajmniej w kwestii oddawania mocy na niskich obrotach.

 

 

No wiec? Prosze sie wypowiadac. Lepiej kupic na pierwsze moto cos takiego (co ma duuzo KM) ale z abs czy gs 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęcik ładny, wygodny, nie miałem okazji pośmigać ale ładniejsza i wszechstronniejsza (według mnie) jest wersja z owiewkami :crossy:

p.s. Dużo słyszałem o awaryjności Kawy więc może sie zastanów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze tyle!!! tez w tym seoznie kupiłem nowy motocykl i jest to moje 1 moto po etz250!

 

er-6 z owiewka ksoztuje 27,600zł + ubezpiecznie 2tys daje 29,600zł

 

w tej cenie wolabym kupić suzuki SV650 z owiewką lub suzuki GSR 600 -niestety brak owiewki

lub 3 wyborem jest motocykl na który ja sie zdecydowałem yamaha fazer z owiewka model 2005. dałem za niego 30,400 w cenie dostałem alarm, crashpady, cąły pakiet ubezpieczen za darmo caly na rok!

przemysl to sobie na spokojnie ale ja doszedłem do wniosku ze nie opłaca sie kupowac kawasaki er-6 bo jest za droga za 20tys jak najbardziej by sie oplacało ale dokladasz 2tys i masz motocykl 100KM, a jego moc przyda Ci sie za kilka badz kilkanaście sezonów!

a rowniez motocykle 100km sa proste w opanowaniu i mile do nauki! fz6 czy gsr 600 czy sv650 to motocykle w sam raz na 1 moto!

 

co prawda maja ok.100KM ale ta moc maja przy 10-11tys obrtów można jezdzić jak ja oto robie do 6 max! z Czasme przyjdzie kolej na ciagniecie motory az odetnie zaplon ale do tego czasu musze sie duzo nauczyc!!!!

 

sprawdzilem wage motocykli

 

er6 174kg

fz6 i gsr600 po 187kg

jets to masa sucha ! roznica tylko 13kg a masz lepsze moto taka mja opinia

sv650 wazy 167kg najmniej!!!

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

er6 174kg

fz6 i gsr600 po 187kg

jets to masa sucha ! roznica tylko 13kg a masz lepsze moto taka mja opinia

sv650 wazy 167kg najmniej!!!

 

Do wyboru do koloru : masz i rzedowe 4ki i Vki :buttrock:

Ja bym z tego syskiego wybrał SV650, no moze gsr jak by mnie byo stać ;]

 

pOzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz jeździc ... czyli ta pojemność nie jest dla Ciebie niczym strasznym ...

powiem tylko tyle ... Kawasaki er-6 ma strasznie drogą obsługe ...

jak widziałem jakie są przewidziane czasy obsługi konkretnych czynności to wymiękłem ...

 

ja bym kupil SV650 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alalala333

umiesz jeździc ... czyli ta pojemność nie jest dla Ciebie niczym strasznym ...

powiem tylko tyle ... Kawasaki er-6 ma strasznie drogą obsługe ...

jak widziałem jakie są przewidziane czasy obsługi konkretnych czynności to wymiękłem ...

 

ja bym kupil SV650 ...

 

 

Nie umiem jezdzic

 

Nie rozumiem. Chodzi o to, ze sa czeste przeglady itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zarówno na er-6 jak i na sc650 czy fazerze nauczysz sie tak samo szybko!!!

więc nie warto kupwoac er-6 wedlug mnie

 

 

ja bym kupil fazera!!! mozna duzo wytargowac czego ja jestem przykładem

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alalala333

ale zarówno na er-6 jak i na sc650 czy fazerze nauczysz sie tak samo szybko!!!

więc nie warto kupwoac er-6 wedlug mnie

ja bym kupil fazera!!! mozna duzo wytargowac czego ja jestem przykładem

 

No nie - fazer to juz lekkie przegiecie. Boje sie 72 konnego motocykla a co dopiero 100!!! Chce jeszcze troche pozyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak, poł roku temu też miałam ten sam dylemat, co kupic na pierwsze moto? ogladalm rozne motorki, wizualnie (bo babą jestem) i siadalam na kazdego, hehe, ;) i na kawie siedzialo mi sie najgorzej. strasznie ma niewygodne siedzonko i uwiera tam, gdzie nie powinno, hehehe; :) moj wybor padl na cbf 500, ktora teraz smigam po wawce i wcale nie zostaje za bardzo z tylu :) ; aczkolwiek juz mysle o innym moto, mocniejszym; szczerze, odradzam ci kupno er-6! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o er-6 szybko zapomnij, zrobienie takiego sprzeta po glebie rowna sie polowie wartosci motocykla.

Dlaczego zrobienie tyle kosztuje? Przecież to naked?

 

Ogólnie nisko oceniacie ER-6, co mnie zdumiewa. Mocny miejski moto z ostrymi hamulcami, świetnym przyśpieszeniem. Przebija wszystkie 500ccm. Porównujecie go do Hondy 500 a jest to jakby nie patrzeć klasa GSX 600 i innych 600ccm.

 

W porównaniu do SV650.. cóż... Ja przy 176cm wzrostu na SV czuję się jak scyzoryk. Na ER-6 wciąż podobnie do nakeda... (siedziałem tylko na targach :).

 

Osobiście uważam też, że ER-6n jest bardzo urodziwy (ER-6f za to brzydki). Cieżki, mocny i drogi; ale urodziwy.

 

Nie rozumiem natomiast jak można takiego potwora polecić na pierwsze moto ;-) To czemu nie ZZ600 od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...