Skocz do zawartości

Stronka z książkami serwisowymi za free....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum.

link do stronki z manualem do Yamahy SZR 660

http://www.dethlefsens.dk

Pewnie niewielu skorzysta, bo moto raczej rzadkie, ale może komuś się przyda.

Na stronkę wpadłem szukając manuala do Tenery 660 ( nie znalazłem, więc gdyby ktoś był w posiadaniu lub znał adres, z którego można coś takiego ściągnąć, byłbym wdzięczny za informację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozdroofka wszystkim :D

 

Jakby sie kto pytał to byłem połamany (połamałem stope na zlocie 4umowiczów na południu) tylko 3 kości... co to jest.

 

Do stronki wcisnąłem GS 500 z servicem, VTR 1000 SP1 (ładne z opisami), CB 500 bo sobie kumpel kupił i bandytke 600.

 

Obiecuje wszystkim że jak sie nastepnym razem połamie to zrobie to jak człowiek tzn na motorze a nie na jakichś schodach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! hej! Jack

 

Ja i Maniek_7 prosiliśmy coś na temat Kawy ZZR600 ewentualnie ZX600E. Pisałeś że już coś wrzucasz o ZX-sie. Sorki ale tego nie widzę (wiem wiem noga w gipsie- pewnie zapomniałeś). Jest ZX6R '98 i ZX600R '96 ale ściągają się jako błąd (klikająć prawym :lol: ) a po kliknięciu lewym otwiera się stronka z logosami do tel. komórkowych. Przy próbie jej zamknięcia otwiera się po kilka stron erotycznych. :lol: Owszem lubię takie stronki, tyle że z internetu korzystam w pracy a serwer obserwuje jakiś pizduś co donosi a takiej aktywności dyrowi :twisted: .

 

Daj znać co jest grane i pomyśl o jakiejś serwisówce do zygzaka (po polsku najlepiej, ew. english). A może ktoś z kolegów coś już znalazł?

 

pozdro "bronek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiec tak Na poczatek zmienil mi sie mi adres stronki na www.jacus.kastelik.pl co zrobic... siła wyższa.

 

Dodałem dane diagnostyczne dla kilkuset motocykli różnych marek zip ma ok 10MB jezeli nie jesteście pewni czy jest sens to sciągać to kuknijcie na opisy w dwóch plikach dane1 i dane2

 

Sorki za kawe 600 poprawie sie.

 

Jutro zasiąde na swej VF1000 F2 po 4 miechach tak wiec jeżeli przeżyje to stronke bede ciągną dalej.

 

:P

 

PAPAPAPAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę narzekać ale dalej niektóre linki Black Jack'a otwierają tylko stronkę GSM a następnie świerszczyki :twisted: np. link do ZX600. Zaczynam mieć podejrzenia czy kolega nie dorabia sobie czasem w ten sposób :?: Nie ma nic złego w dorabianiu tyle że trochę to wkurza gdy chcę zobaczyć serwisówkę a oglądam pierdoły :P . Bez urazy Jack, ale zrób coś z tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cołgiem Panowie i Panie

 

Co do gołych babek - nie moja Qrwa wina znajde sobie lepszego serwera to moje błędy odsyłął bedzie na coś w stylu error 404 czy coś ....

 

co do polarisa to posyłam na emilka straganiarzowi ładne partsiki firmowe nic innego w 5 min nie znalazłem a przez moją bryke co ożyła wiecej czasu nie miewam

 

PA

 

Do zobaczenia na zlocie w bielsku w Sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość straganiarz

co do polarisa to posyłam na emilka straganiarzowi ładne partsiki firmowe nic innego w 5 min nie znalazłem a przez moją bryke co ożyła wiecej czasu nie miewam

 

sorka ale moja poczta odrzuciła maila od ciebie niewiem czemu możesz ponowić ?

pozdrowienia straganiarz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Black Jack'a za schemaciki !!!!!!!!!! :lol: :P no i brawo :( za pomysł wysłania mi ich emilkiem. :lapagora:

 

Ps. A tych gości od serwera co wysyłają błędy na strony z wieśniaczkami trza będzie skopać :lol: :P

 

pozdro bronek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=

 

Wez opróznij sobie trochu skrzynie na listy bo połowa mi wróciła z dopiskiem ze brak miejsca pozdrawiam

 

 

OK już zrobione! zasyłaj! :lol: , pewnie innym chłopakom też będziesz musiał podawać emilkiem. Mańkowi_7 wysłałeś? - chociaż On i tak sprzedaje, więc pewnie już nie chce :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poralis poszeł na strone

 

przypominam o zmianie

www.jacus.kastelik.pl

 

jade zarażać sie grypą :P papapa

 

jaby kto miał jaką szybe do VF1000F2 albo VF1000R to chetnie kupie

 

aha na giviego za 320 zł nie dam jakby co to połowe

 

emilek do mnie to [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...