Skocz do zawartości

CBR 600 F3 nie odpala!!! POMOCY !!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak w temacie-nie moge odpalic motorku :icon_razz: Ale podam kilka szczegolow:

moto po wymianie swiec, czyszczeniu i synchro gaznikow, regulacji zaworow, aku naladowany - wszystko

w serwisie HONDY zrobione bylo pod koniec lutego. Od tego czasu nawinolem moze 200km ostatnio wczoraj ok 60. Ide dzisiaj do garazu po moto i pieknie odpalilo (jak zawsze) zdazylem zamknac garaz a moto samo zgaslo i juz nie chce odpalic. Rozrusznik pieknie kreci ale nic (tak jak by nie dochodzilo paliwo?) Nie mam pojecia POMOCY !!!

 

P.S Kranik w pozycji on lub res

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie padlo zasilanie pompy paliwa. Podlaczylem pompe na krotko, przez bezpiecznik i jest git :banghead:. Nie wiem niestety gdzie jest przekaznik pompy, ale jak bede mial czas, to bede musial sie tym zajac i wrocic do oryginalu. Przejezdzilem na tym patencie polowe zeszlego sezonu, wiec chyba raczej szybko sie tym nie zajme :icon_razz:. No i wazna rzecz, pompa automatycznie sie wylacza gdy w ukladzie panuje odpowiednie cisnienie, wiec nie pobiera pradu i nie rozladowuje akumulatora. Mimo wszystko ja odpinam jeden przewod od bezpiecznika gdy moto ma dlugo stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale napisalem juz odpowiedz i sie nie wyswietla. Co sie okazalo siece do wymiany, a miesiac temu je wymianialem. W serwisie mi powiedzieli ze mozna latwo zepsuc swiece przez zalanie, dostaja podobno przebicia i sa do wywalenia. I tak u mnie bylo. Czy naprawde tak latwo zalac na amen swiece ze beda do niczego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie miałem taką samą sytacje. Nowe świece wmontowane i jak odpaliłem motor to chodził OK. Po chwili zgasł 1 cylider, po chwili, 2 i 3 i motor śmigał na 1 cylindrze.

 

Po wymontowaniu świeć wszytkie 3 były zalane. Wypalił je kolega (Młody VFR) opalarką , zamontował i moto śmigało jak nowe i śmiga do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece zabija gogata mieszanka i nie wygrzewanie po odpaleniu. Ja jak odpalę moją CBR to po około 15 sekundach wyłączam ssanie i moto chodzi miarowo i równo. Jak kupowałem F3 to tez mnie przestrzegano przed takimy sytacjami ale mi sie to nie przydażyło ani razu - poza tym jednym po zamontowaniu nowych świec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam wszystkich Mam dosc powazny problem z moja cbr-ka. zaczeo sie wszystko od tego ; naładowalem akumulatro poczekalem zeby ostygł zeby nie był ciepły, i nastepnie podpiołem go do motorku wszystko było ok. motorek stal 2 noce po tych 2 nocach przychodze ledwo co sie kontrolki swieca. akumulator padlina. było tak juz kilka razy niewiem co jest. ddzis odpalilem cbr chciaelm sie przejechac to na wolnych obrotak wszystko spoko chodzi. na wyzsze nie chce sie zbierac ja zmienie bieg momentalnie obroty spadaja strzela z rury, włoncze swiatla motor momentalnie gasnie ;/ ja pierwszym biegu nie rozbujam go do odciencia. nie wiem co jest ;/ a druga sprawa wogule mi nie chodzi wskaznik tem. czy nie wiecei co moze siedziec:>? POMOCYY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...