Skocz do zawartości

CBR 600 F3 nie odpala!!! POMOCY !!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij od kupna nowego akumulatora, naladuj go i zainstaluj.

Mozliwe ze wszystkie lub wiekszosc twoich klopotow znikna.

Jak juz motocykl bedzie na nim chodzil to natychmiast pojedz do elektryka motocyklowego / samochodowego na pomiar ladowania - mozliwe ze u ciebie go nie ma.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wskaznik temp. to nawet gdzy akumulator jest naładowany to sie nie podniesie;/ a co do reszty to niewiem co siedzi kolega mowił ze moze regulator napiecia padł i tez to moze sie takie cos robic on tak miał w VFr-ce. Tez czytałem ze moze poprostu swiece są zalene i maja przebicie. Mam jeszcze pytanko czy nie wiecie jakie są ceny regulacji gaznikow? Z tego co mi wiadomo hondy nie powinno sie palic z gazem, ja swojej tak nie odpale musze chwilke krecic i w dodatku dodawac gaz;/ u was tez tak jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko czy nie wiecie jakie są ceny regulacji gaznikow? Z tego co mi wiadomo hondy nie powinno sie palic z gazem, ja swojej tak nie odpale musze chwilke krecic i w dodatku dodawac gaz;/ u was tez tak jest ???

 

U mnie jest to samo. Nawet po regulacji gazników zeby zapalić daje leciutko gazu i costam trzeba pokrecić. Bez gazu raczej by dluzej trwało to krecenie. Poza tym ja chyba mam na styk wolne obroty :D ledwo sobie cyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tylko ze u mnie to trzeba dosc sporo gazu dodac jak sie troche zagrzeje to juz chodzi ale jak jest zimny to musze lekko go na gazie podtrzymywac. wczoraj właczylem rezerwe i niewiem czy za mało beznyny jest motor strasznie do bani chodzi nie zbiera sie strzela z tłumika... Pytam moze ktos by mi potrafił cos wytłumaczyc pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

okazało sie ze było zwarcie na przewodach. teraz wszystko jest ok. Mam jeszcze pytanko czy nie wiecei jakiego oleju stosuje sie przednego zawieszenia;? musze wymienic uszczelniacze i nie wiem jakiego oleju użyć czekam na odpowiedz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki. Wlasnie dzisiaj sobie ustawilem na takie.

witam kolege mialem podobny problem z moja f2:)jak wlaczalem swiatla to mi przygasaly zegary,wskaznik temp.oleju albo calkiem opadal albo szedl na czerwone.kumpel mechanik mowil ze mam za duze ladowanie,po jakims czasie podswietlanie zegarow calkiem siadlo,a jak naciskalem klakson to mi odcinalo zaplon!mialem wymieniac instalacje,sciagnalem plastiki,czache i najpierw zaczalem szukac przerwanych kabli-nie znalazlem :)dzieki bogu ale dostrzeglem ze kostki ktore sa schowane pod zegarami

sa poluzowane(powypadaly z zatrzaskow).po powciskaniu wszystko ku memu zdumieniu wrocilo do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...