Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może być speed cioci?

:laugh:

Bo mój to na pewno nie był tylko kolejna gleba :banghead:

Kilka lat temu, na wakacjach u dziadków i po kilkugodzinnym czyszczeniu Emzetki Teeski, która czekala na mnie w stodole, na przejażdżkę zabrac się ze mną wyrazila ochotę ciocia.

Wsiadła, usadowiła się. Dzieki pomocy wójka obyło się nawet bez gleby :) I wysłuchaniu porady że jeżeli ją zgubię to to nic takiego :laugh: i mam sobie dalej jechać.

No więc jadę z ciocią, coraz szybciej aż w końcu chyba osiągnełam speed graniczny dla cioci. To było może z 50-60 na godzinę ale zaczęło się tóż przed zakrętem.

Aaaaaaa, ooooooo, aaaaaaaa, jezsmariaaaaaaa-łaaaaaa, słomkaaaaaaaaaaa choleraaaajasnaaaaaa tam drogiiiiii nie maaaaaaa, łaaaaaa

No i najpierw jakies kolczaste badyle a potem gleba na ściernisku.

Oczywiście droga tam była, tylko ciocia w przestrachu nie widziała że jest zakręt i całkowicie skompensowała moje próby przejechania go.

Ciocia pozbierała się jakoś, fukneła i poszla sobie. Jakoś wydłubałam

mzetke z tego pola, i pojechałam dalej bez cioci :laugh:

 

Chciał bym to zobaczyć :D

Edytowane przez IZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 lat później...

.. i nagroda ziemniaka za archeologię wędruje do

GreatPretender

:)

 

A żeby ybło na temat to nie wiem.. nie mam licznika :)

Dziękuję bardzo.

I przepraszam że wtedy jak była prowadzona dyskusja w tym temacie to o motorze nawet nie śniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, teraz dyskusja zejdzie na boczny tor pt. czy 210 w deszczu to dobry pomysł :)

Nie no teraz uznaję że to był bardzo głupi pomysł nawet jak na autostrada, ale tak to jest jak młody gniewny drowie coś szybszego niż yaris 1.0 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210 to normalna predkosc, nie przesadzajmy :)

 

210 to sie generalnie jeszcze na III - ce rozwija :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz uznaję że to był bardzo głupi pomysł nawet jak na autostrada, ale tak to jest jak młody gniewny drowie coś szybszego niż yaris 1.0 :biggrin:

 

Nie taki głupi jakby się mogło wydawać. Jak chcesz utrzymać temperaturę w oponie w deszczu to chcąc nie chcąc musisz zapitalać.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...