Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę stwierdzić, że boje się szybko jeżdzić.

No fakt, Fiatem też miałem pewne obawy... ;)

 

Przypomniało mi się, jak koleś Fiatem 126p osiągnął 140 km/h. Skąd wiem? Ano wiem, bo siedziałem w samochodzie, którym tego malara holowaliśmy. Mina znajomego, który prowadził malucha totalnie bezcenna - jechał na holu długości około 2 metrów, śmierć w oczach i do pewnej prędkości gestykulował, ale nie wiedzieliśmy o co mu chodzi i rozpędzaliśmy dalej wychodząc z założenia, że maluch to wersja WRC z klatką i nawet w razie zerwania z holu i wycieczki w pejzaż da radę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Fiatem też miałem pewne obawy... ;)

 

Przypomniało mi się, jak koleś Fiatem 126p osiągnął 140 km/h. Skąd wiem? Ano wiem, bo siedziałem w samochodzie, którym tego malara holowaliśmy. Mina znajomego, który prowadził malucha totalnie bezcenna - jechał na holu długości około 2 metrów, śmierć w oczach i do pewnej prędkości gestykulował, ale nie wiedzieliśmy o co mu chodzi i rozpędzaliśmy dalej wychodząc z założenia, że maluch to wersja WRC z klatką i nawet w razie zerwania z holu i wycieczki w pejzaż da radę :icon_mrgreen:

 

Ja bym was zabił za taki manewr :D raz mnie już w taki sposób urządzili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra B 1.8 Kombii (115KM) 185km/h

Corolla 5d (2004) 1.6 (110KM) vvti 190

Golf VI 5d 1.4 TSI (122KM) - 210

Więc baaardzo bym chciał zobaczyć vectrę B 1.6 (105Km w serii o ile dobrze pamiętam)lecącą 220km/h. ładna górka musiała być, albo ostro zje*any licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na rowerze 70 z górki :biggrin:

W zeszłe wakacje koło Chełma, jakaś nowa obwodnica? Swojego katamarana rozpędziłam do 215. Tak wyszło na filmie z radiowozu, ale dogonili mnie gdy już hamowałam.

10 punktów i 400 :banghead:

A na moto nie wiem, nie było czasu patrzeć, ale szybciej już i tak nie jechał ( Hornet 900)

Ps. Zapomniałam dodać. Po kilku dniach dostałam z policji info że mam wysłac licencję do zapisania punktów i 170 funtów mandatu bo trzy kamery zrobiły mi zdjęcia. Tak że mam pecha do speeda, jak tylko się rozpędzę to :banghead:

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc baaardzo bym chciał zobaczyć vectrę B 1.6 (105Km w serii o ile dobrze pamiętam)lecącą 220km/h. ładna górka musiała być, albo ostro zje*any licznik.

 

Ta którą jechałem to bylo 1.9 CDTI 140KM, a to jednak jest lekka różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry 3 - 45km/h

Jubilat - 56km/h (owszem była górka)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość zdejmuj przednią rejestrację jak śmigasz w trasę i naklej etykietkę z numerem rejestracyjnym w takim miejscu, żeby Ci ją przykrywała wycieraczka. Niby przypadkiem - nie wiem jak w UK, ale w Polsce ma być w prawym dolnym rogu, ale nic nie piszą w przepisach, że nie może być "akurat" pod piórem wycieraczki.

 

Dżisas, ludzie ... XXI wiek mamy a ty mu radzisz za każdym razem blachy odkręcać ;D

 

http://www.youtube.com/watch?v=uadpdTNS6Dg

 

na allegro tego od groma jest ... zwróci się po pierwszym nienamierzonym mandacie :icon_twisted:

A co do naklejki to nigdy jej nie naklejałem i nikt nigdy się nie czepiał :laugh:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój największy speed ?? daawno temu kiedy MZ była szczytem motocyklizmu a najszybszy jednoślad jakim kiedykolwiek jeździłem jeździłem to był simson :laugh: przejechałem się kumpla MZ 250 . na którym rozpędziłem się do zawrotnej prędkości 120 :biggrin:

To było przeżycie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...