Skocz do zawartości

zdjecia z wypadku ( ciezarówka i motocykl )


Rekomendowane odpowiedzi

Okropne...jak można coś takiego pokazywać...to nie było śmieszne :bigrazz:

 

No wiesz... tu nie jest nigdzie napisane ze to ma byc smieszne, raczej zatrwazajace i majace zmuszac do refleksji.

Co do komentarza w tej prezentacji to faktycznie autor troche przesadzil, ta ironia w ogole nie jest trafione wrecz niesmacza.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... umieszczenie takich prezentacji w sieci jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Ten chłopak był jednym z nas, był człowiekiem. Zginął. Należy mu się spokój i zaduma. Nie można szargać pewnych rzeczy jak szacunek i godność i robić sobie z tego zabawę pod pozorem przestrzegania innych. Pewnie nikt by nie chciał aby jego szczątki porównywano do karmy dla psów.

Jestem zdecydowanie przeciw!

Trochę więcej zastanowienia zanim umieścimy coś w sieci a zwłaszcza na TYM forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... umieszczenie takich prezentacji w sieci jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Ten chłopak był jednym z nas, był człowiekiem. Zginął. Należy mu się spokój i zaduma. Nie można szargać pewnych rzeczy jak szacunek i godność i robić sobie z tego zabawę pod pozorem przestrzegania innych. Pewnie nikt by nie chciał aby jego szczątki porównywano do karmy dla psów.

Jestem zdecydowanie przeciw!

Trochę więcej zastanowienia zanim umieścimy coś w sieci a zwłaszcza na TYM forum!

 

 

Całkowicie sie zgadzam z tym stwierdzeniem! :icon_razz: szacunek!!!

 

pozdro ..................RADAR.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu co tam lezy to wszystko jedno jak wygląda i tak ciało jest mu już nie potrzebne.

a dla nas to przestrocha coby czasem najpierw pomyśleć.

 

Swoją drogą prezentacja dobra dla kogoś kto ma problemy z wymiotowaniem. wystarczy sobie tylko zapuścic pokaz a reszta dzieje się sama.

Edytowane przez zapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż za porazający brak wyobrażni jeśli zaraz sie nie porzygam to bedzie cud :banghead: :cool:

tak sobei mysle ze gdyby to był mój znajomy to nie chciałabym oglądac jego resztek w necie

i jets to obrzydliwe poprostu

gybym była jednak zajoma tego poszatkowanego albo nie daj boze rodzina

to zatłukła bym tego kto to opublikował zero szacunku dla człowieka :P

p.s. ukłon w strone ludzi którzy sa odpowiedzialni za "usuniecie" śladów wypadku

ja sobei tego nawe nie chce wyobrażać kto i jak to robi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka postów bez oglądania zdjęć i już mnie skręca.

 

Nie mam zamiaru nawet klikać tego linka.

 

Napisze tylko tyle. Moim zdaniem ktoś kto jest odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na 4um powinien usuwać takie tematy.

Raz że treści linków są straszne i potrafią skrzywić największego twardziela a co dopiero młodszych użytkowników.

A dwa, psuje to cholernie samopoczucie przed rozpoczynającym się sezonem.

 

Pewnie ktoś napisze ( i juz napisał), że takie coś wpłynie na naszą wyobraźnie i pewniewielu z nas przestanie szaleć na ulicach, ale wszyscy wiemy że na dłuższą mete tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...