Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam takiego co przeleciał ze mną całą Chorwację na sv (najwięcej na raz to około 1 tys) w towarzystwie mojej cbr f3 i nie narzekał na nadgarstki. To tak samo jak z gixxem, wszyscy tak psioczą na pozycje a ja sobie nie wyobrażam jeździć w innej :)

:clap: :clap:

Ja miałem 5 dni jazdy na SV, dziennie przebiegi 550, 650, 640, 680 i 770 ostatniego dnia. Tylko dupa mnie bolała :bigrazz: .

 

Co do gixa, to mój kolega wraz z plecaczkiem pojechali (litr K7) na ponad 4k trasy w towarzystwie 1200GS Adventure do Albani. Uważają (szczególnie kierowca :biggrin: ), że po prostu trzeba się nauczyć siedzieć - a nie stwierdzić, że "jest niewygodnie, ale to sportowy motocykl więc tak musi być". Bullshit.

Edytowane przez Kirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto jak i w samochodzie trzeba umieć znaleźć prawidłową pozycję dla siebie . Ja również uważam , że moto sportowe takie jak gixer wcale nie musi być nie wygodny na dłuższe trasy . Co do SV to jeśli to ma być pierwsze moto trzeba uważać na max moment obrotowy który jest nisko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mialem wersje s przez da sezony i mam wciaz calkiem mile wspomnienia. Jako pierwszy motocykl sie nada, boe jezdzi sie nim dosyc rowerowo, czyli intuicjnie, aczkolwiek manewrowanie na malej predkosci w korku to troche jak w tirze.

Jesli chodzi o nadgarstki i plecy, to nie jest zle, najlepiej sprawdza sie tankbag i nie schodzenie ponizej 120 km/h wtedy lekki napor powietrza przyjemnie odpycha kierownika ;-). Ja zrobilem max. 1100 km i bardziej to glowe mialem kwadratowa niz bolace lapy, czy plecy. Dupsko to owszem boli :banghead: , ale z czasem siedzenia poprawili i w tej 2005-06 wersji juz powinno byc OK.

Jesli chodzi o jazde z pasazerem, to moim zdaniem nie jest to wymarzony sprzet (w wersji s szczegolnie, w wersji n powinno byc lepiej), czyli bandit lub fazer sa po prostu wygodniejsze do jazdy z plecakiem.

Podsumowujac, moim zdaniem sprzet lepszy od bandita, ale gorszy od fazera, przy czym ma jedna niezaprzeczalna zalete, a mianowicie jakas taka swoja osobowosc, czego innne moim zdaniem maja mniej.

A kupujac, badz mega wybredny, jesli cos ci sie nie spodoba, nie kupuj, okazji nie bylo i nie ma na tym swiecie. :flesje:

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście zerknąć jeszcze na to ogłoszenie ......

Czy kierownica jest oryginalna? Mam pewne wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tak jakby bardziej zagięta do góry...

 

Czesc,

Kierownica wyglada OK (to raczej zdjecie od dolu robi taki efekt wygiecia), ten motocykl to chyba z US przyjechal, bo ma takie jakies odblaski na lagach a'la HD (do sprawdzenia). Poza tym z prawej strony na mniej wiecej srodku gornego odcinka ramy jest taka firmowa naklejka, (albo raczej powinna byc) a tu jest naklejony odblask. Nie twierdze, ze cos jest nie tak, po prostu obejzyj wszystko b. dokladnie. Poza nadkolem i oslona lancucha, dodanym jako cos ekstra, reszta wyglada na oryginal, ale jeszcze raz powtarzam badz wybrdny, marudny, ciekawski, nawet lekko wkurwiajacy swoimi pytaniami. W koncu to Twoja kas ma byc wydana !!!

pzdr i powodzenia

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy posiada ktoś "gołą" wersję? Jak się jeździ? Warto kupić na pierwsze moto?

Jezdzi sie zajebiscie :D. Do miasta wersja N jest idealna. Nie wiem jak w trasie bo jeszcze nie mialem przyjemnosci, ale moze sie okazac lekko męczące. Pozycja jest bardzo wyprostowana, wiec mozna zapomniec o jakimkolwiek bólu pleców czy nadgarstków. Mnie najbardziej zdziwiło to w jaki sposób moto wybiera nierównosci i dziury. Czuje sie prawie jak na jakims enduro. Duzo duzo lepiej niz na jajku.

 

A czy warto kupic na pierwsze moto, to powiedzialbym ze tak, tylko tu juz trzeba mięc jakąś wiedze teoretyczną. Trzeba umiec redukowac biegi z międzygazem i pamietac zeby nie robic tego w złozeniu, i jeszcze kilka innych.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Zwracam się z zapytaniem o dwa modele SV'ki z Zielonej Góry. Nowe ogłoszenie, ale może ktoś z Was już te motocykle oglądał. Interesują mnie oba:

sv nr1

sv nr2

 

Ocena tego co na zdjęciach nie jest potrzebna, ale obiektywna ocena stanu faktycznego tych motocykli.

 

Ośmielam się poprosić kogoś z Zielonej Góry, jeśli ktoś z Was ma po drodze, jest na miejscu, o "luknięcie" na te sprzęty. Miałbym z Lublina do Zielonej Góry "małą" wycieczkę - ok. 670km.

Z góry dziękuję

z motocyklowym pozdrowieniem

piecyk

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam od niedawna jestem posiadaczem SV 650 s z 2001 roku i mam problem ze stacyjka a dokladnie z blokada. po przekreceniu kluczyka na opcje blokady kierownica nadal mozna machać na lewo i prawo. przyczyny nie szukam, bo jest podejzewam blacha typu ktos kiedys zlamal blokad e albo cos kombinowal ;/ ale moje pytanie brzmi jak to mozna naprawic... szukalem w googlach i jedyne co znalazlem to cale nowe stacyjki za 400 zlotych i wiecej. jesli kots jest w posiadaniu stacyjki albo wie jak to mozna naprawic to prosze o odpowiedz. pozdrawiam jesli temat jest w zlym miejscu to prosze o przeniesienie

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jadę jutro obejrzeć motocykl, który mój brat chce sobie kupić, o SV650 jakoś dużo nie czytałem, coś na co powinienem zwrócić uwagę? :-)

 

http://allegro.pl/item648993715_suzuki_sv_..._tys_pilne.html

 

U 2-latka przebieg poniżej 6 kkm nie wygląda jakoś specjalnie nierealistycznie, w sumie, ale wie ktoś z jakimi oponami były sprzedawane SVki z 2007? :-)

 

Poza tym ze zdjęć wydaje mi się, że ten wydech to akcesoryjny jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co sądzicie o tym moto?:

http://www.allegro.pl/item653352114_suzuki...01r_krakow.html

 

2001 i 61 000km za 8900zł

 

Czy taki przebieg to nie za dużo dla tego silnika? Jak tak patrze na allegro to wiekszość ma po 30-40 tys km.

Nigdy wcześniej nie orientowałem się w motocyklach drogowych no ale w samochodach to wiem ze dosłownie każdy licznik sprowadzonego auta jest cofany. Może te 61 000 to właśnie realny przebieg. wychodzi po 7600km rocznie.

Ogolnie motorek wygląda na zadbany a co najważniejsze jest zarejestrowany i nie daleko mojego domu :)

co o nim sądzicie?

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...