Skocz do zawartości

honda pan european 1300 abs


Rekomendowane odpowiedzi

potwór... dlaczego ?? Znajomy ma paneuropena u nas rok 2003 albo 4. Tato miał FJR 1300 i to w sumie podobne motocykle. Pan europa strasznie grzeje po nogach od silnika ale ogólnie motor bardzo ładny i zbajerowany ;) fajnie sie na niej jeździ. Także zamiast sie bać to sie ciesz :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny motocykl miałem go na uwadze ale padło na bmw .

Europa to motocykl stworzony do latania i o bieganiu na przeglądy możesz zapomnieć nie często tam będziesz do tego wypasiony jest we wszystko czego potrzebuje obierzyświat , o wiele bardziej poręczny od goldasa .

Ciesz się bo masz konkretny motocykl :lol:

Ma tylko jedną wade :arrow: brak rurki do tańczenia dla lasek :lol:

Gratuluje i do zobaczenia na trasie niebawem.

 

ps ; z regóły ludzie po 30-ce wiedzą czego potrzebują od życia ;)

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps ; z regóły ludzie po 30-ce wiedzą czego potrzebują od życia

 

Taaaaa, radia w motocyklu, podgrzewanej kanapy, niskiego zawieszenia, dużych kufrów, guziczkiem regulowanej szyby (i zawieszenia, jak da radę), no i dużego baku, aby było gdzie brzuch ułożyć :P ;)

 

Wraz z wiekiem człowiek tetryczeje

 

ps. Ja teraz też nabyłem motocykl z podgrzewanymi manetkami, regulowaną przednią szybą, na kardanie... (do trzydziestki został jeden roczek)

 

Widzisz :arrow: starość nie radość :laughing: lepsze grzane minety i kardan ( bo życie masz w realu) niż papcie , tv i gazetka lokalna :mrgreen:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam europę trochę starszą (ST 1100) i muszę powiedzieć że jest to kawał fajnego sprzęta. Moim zdaniem jedyną sprawą na jaką trzeba uważać to wolna jazda - ten kloc jest ciężki i nie licz na to, że jak coś zrobisz nie tak to utrzymasz maszynę swoją nóżką :lol: . Poza tym, uważaj na początku na prędkość, bo jak się przesiadasz z Virago, to przy 200 km/h będzie Ci się wydawało że właśnie jedziesz stówą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu 2005 redakcyjnie testowalismy ten motocykl. Krowa jest rzeczywiscie niemilosierna, ale w jezdzie tego nie czuc. Najlepsze bajery to regulacja amora prosta jak konstrukcja cepa i spory zakres regulacji wysokosci kanapy. Hamulce w wersji ABS zyleta! Mimo takiej wagi kopa ma niemilosiernego - moja Suzi mogla wachac tylko spaliny, nie miala zadnych szans. Delikatnie sprawdzalismy tez, czy takie bydle zechce podniesc do gory przednie kolo. Ze sprzegla szla do gory az milo :P .

 

Ja co prawde testowalem glownie jazda po miescie, ale kolega objechal nia przy okazji kawalek Polski - szczegolnie, gdy krecil do 240km/h i nie czul, ze cos wieje, bo szyba ma taki zakres regulacji. Przy wyzszych predkosciach niestaty spala paliwo jak smok - dobrze, ze Honda razem z motocyklem pozyczyla karte na bezplatne tankowanie ;) .

 

A kufry? To lepsze niz rodzinny samochod - jak rozlozylismy je w pokoju to wlazlo pol szafy - nawet kobieta mialaby problem co tam jeszcze wpakowac.

 

Linka do naszego testu tym razem nie zapodam, bo material jakos sie tak pisze i nie moze sie napisac (to nie ja bylem glownym testujacym :buttrock: ).

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...

Witam 

Planuje zakup Hondy Pan European ST1100 i mam pytanie do użytkowników tego Moto.

Czy jest jakaś regulacja wysokości kanapy czy zawieszenia motocykla? chodzi mi o obniżenie by swobodnie trzymać stopy na podłożu, mam 168cm wzrostu i zastanawiam się czy nie jestem za niski. Niestety nie mam jak sprawdzić w realu bo nikt że znajomych takiego Moto nie ma. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam z Zielonej Góry .

Jasiek

 

Edytowane przez Moto zg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...