Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem na forum ale nic nie znalazlem :P

pisze ten temat na prozbe kolegi ktory szuka moto 125, wpadla mu w oko cbr 125, bo nowa nie jest droga, ma on 17 lat i prawko A1

co sądzicie o tym moto? jaki jest v-max?przyspieszenie? ogolnie jak sie prowadzi? moze ktos ma?

ale nie piszcie w stylu ze bedzie to za slabe bo to 4t... chce wiedziec konkretnie,

znacie moze jakies stronki z tymi motorkiem? moze krotkie filmiki?

za wszelkie udzielone info dziekuje :P

 

ps. jak cos mi sie przypomni to dodam bo mam wrazenie ze o czyms zapomnialem :? 8)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to bardzo dobry motocykl.

Najważniejsze że czterosów.

Jest dobrze opisany w 5 numerze Motocykla.

Jak na mój gust trochę za bardzo zaduszony wydechem bo po założeniu końcówki wyścigowej zaczyna dobrze gonić. Najważniejsze że ceny części są przystępne a nie takie zwariowane jak w NSR125.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała? mi sie raczej nie wydaje byc mala, kumpel ma jakies 175 cm wzrostu(nie wiem dokladnie)

Chyba jej na zywo nie ogladales :P jak na niej usiadlem to mi sie wydawalo ze siedze na rowerku obudowanym plastikami :P mam 186cm wzrostu,moze koledze bedzie wygodnie :P

ja jak sie ma CBR w konfratacji z NSR i co byscie polecili i dlaczego??

NSR bije CBR na glowe pod wzgledem osiagow,niestety koszty eksploatacji sa duzo wieksze...ja bym chyba jednak wybral NSR. Wieksza,szybsza,wygodniejsza....dla mnie wystarczy :P

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do konfrontacji tych dwóch 125-ek to wybieram NSR, fakt ze 2T i wieksze koszty utrzymania, ale zacytuje

Wieksza' date='szybsza,wygodniejsza[/quote']

i o to chodzi 8) :P

Ale jesli twoj kolega nie chce wyciagac z motorka siódmych potow to niech sobie wybierze CBR , z NSR jest wiecej frajdy bo ma wieksza moc.

 

Jak na mój gust trochę za bardzo zaduszony wydechem bo po założeniu końcówki wyścigowej zaczyna dobrze gonić

no a o tym nie wiedzialem, w sumie zawsze chcialem zobaczyc jak sie scigali w klasie CBR 125 , te wąskie oponki :P i bylem ciekawy ile oni tym zasuwaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cayle.homeftp.net/sporthoj/125/ -tu są filmy różnych 125 w tym Cbr 125 :P

Dźwięk ma baaardzo fajny,slychać go bardzo dobrze jak koleś pali kapcia.Niestety jak dla mnie to ona za chuda jest(wąska)i ogólnie mala.4t,spoko sprawa,jeździsz i jeździsz,remontu niemasz po 15-20tyś. km. jak to bywa w 2t :P

pzdr

 

Ps.Wolalbym 125 ale dwusuwa :mrgreen: Kopa mają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem CBR125 na żywca w Szczecinie... Faktycznie motorek malutki gabarytowo. Wygląda jak 50ccm co zresztą widać na filmie ze stronki http://cayle.homeftp.net/sporthoj/125/ . Dżwięk silnika (co ostatnio zauważyłem dla niektórych jest strasznie ważne) jest jak to dla singla 4T ładnie basowy i nie zdradza małej pojemności.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że Honda zrobila takiego maluszka,te inne CBR'ki to takie byki gabarytowo,Aprilia też robi większe pojemnośći ale moja 50'tka wygląda na większą niż Cbr 125 8) Wsadzilbym jej szerszego kapcia z tylu,poszerzyl ''ogólnie'' bo przednia owiewka jest taka malutka, że prawie jej niema. I jeszcze jedno co dla mnie jest w niej oszpecające-lusterka zamontowane w kierownicy,jest to ścigacz więc lustra powinny byc zamocowane na przedniej owiewce...no chyba, że Honda miala na myśli zrobić nakeda Cbr 125 a my myślimy, że to ścigacz. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie przymierzam do kupna NSR i przeanalizował niektórych rywali.

Czytałem na niektórych stronach www dane techniczne tych motocykli.

Nsr ma 28 KM a Cbr 18KM, Nsr jedzie 160 km/h, cbr 130km/h. NSR jest tańsza od CBR. Jednynie z wyglądu CBR jest lepsza. Choć ta nowa NSR też jest ładna.

 

W sumie postawiłem na NSR 125 i mam ją zamiar kupic po 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...