Skocz do zawartości

SPORTOWE V-TWINY


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę w tej chwili Suzuki VX800 i bardzo mi się mój sprzęcik podoba. Cieszę się, że zdecydowałem się na naked'a, bo pozwolił mi zobaczyć, czego oczekuję od dwukołowca.

Jest bardzo uniwersalny.

Chciałbym jednak przesiąść się na Bzyczka z lepszym (ostrzejszym) podwoziem, które pewniej zachowywałoby się na winklach przy wyższych prędkościach.

Musi to więc byc sportowiec. Nie chce czwórki, bo nie, więc musi być twin (v), do tego nie ma mowy o mniejszym momencie, niż mam obecnie, więc w grę wchodzi TL1000 i VTR1000. O TL słyszałem, że jest awaryjny. Szukam więc VTR. Myślę, że na długo.

Może znajdzie się ktoś jeżdżący sportowym vtwinem. Może coś doradzi. Będę dźwięczny.

 

Szerokiej drogi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja powiem, ze ostatnio bylem na prezentacji Hondy VTX 1800 i 1300! Qrfa co goscie wyprawiali na tych motocyklach to sie w pale nie miesci!!! Ale Tobie chyba chodzi o inny rodzaj motocykla???!!! Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUCATI MONSTER - piekny sprzęt, ale:

-po pierwsze: włoch (awaryjność)

-po drugie: pozer (mała przydatnosć do turystyki, mało miejsca na pasażera i bagaż, brak plastików)

 

Aprilia Falco:

-egzotyka

-podobno awaryjność jeszcze większa niż w DUCach (opinia użytkownika), co prawda tańszy serwis, ale ...

-cena

 

Cruisery i choppery odpadają. Nie mój klimat.

Jestem zwolennikiem klasyki, ale nie na siłę. W klasycznych motocyklach głównym celem było to, żeby toto dobrze jeździło, a nie przede wszystkim wyglądało.

 

Dzęki za odp.

 

POZDRÓWKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko VTR 1000 , motocykl po prostu rewelacja !! Silniczek chodzi pięknie, nawet nie czujesz kiedy na budziku masz już 200 km/h i ten moment przy niskich obrotach, na trasie prawie całą drogę można zrobić na ostatnim biegu i jak to zwykle bywa w przypadku Hondy mała awaryjność i niskie ceny części. W przyszłym sezonie zamierzam zmienić moją CBR 900 RR wlaśnie na VTR z tymże ja pewnie kupię sportową wersję SP-1 lub może SP-2, jeśli wolisz styl trochę bardziej uniwersalny to kup wersję F lub inaczej Firestorm. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mnie też bardzo podoba się VTR-a i jestem zwolennikiem Hondy jednak z tego co piszesz wywniskowałem, że preferujesz turystykę i to w dodatku 2- osobową. Nie sądzisz, żę VTR jest bardziej sportowy niż turystyczny??? Wydaje mi się że VFR jest bardziej przyjazne dla kierowcy a już napewno dla pasażera, jest co prawda V4 ale też fajnie gada no i Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... myślałem, że ten temat już umarł, a tu bardzo miła niespodzianka. Dzięki.

 

Wiem, ze vtr jest bardziej sportowa, niż vfr, ale wg. wszystkich źródeł dużo bliżej jej (1000f) do vfr, niż np. do blade'a.

Dla mnie v2 jest niezastąpione, ten odgłos, to ... mój nałóg (połowę twardego mam zapchaną samplami v-ek sportowych z różnymi wydechami).

Turystyka, jaką uprawiam na dwóch kołach do tej pory ogranicza się do 250-300km dziennie, czyli z bólem dupy nie będzie problemu.

Chcę sprzęta, który będzie się bardzo dobrze prowadził (tak jak vfr, którą się przejechałem) i hamował, żeby można było dać trochę mocniej w manetkę.

 

Poza tym nie chcę, żeby mi się coś psuło (dwa sezony na Uralu dały mi do zrozumienia, że szukam czego innego). Ja już wiem, tylko na razie zbieram kaskę ...

 

Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Prawdopodobnie już wybrałeś, ja wybrałbym VTR SP02(gdybym miał kasę),z tymże tym sprzętem zbytnio nie da się jeżdzić turystycznie-wygodniejszy jest VFR(sprawdzałem)szczególnie jeśli jeżdzisz z pasażerką. Osobiście jeżdżę starą CB750 K z 1976 roku,niestety ze względów finansowych musi mi on wystarczyć(ale i tak cholerę lubię:-)) ).Powodzenia i do zobaczenia w trasie!nikiel z łomży-motocyklista i mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...