Skocz do zawartości

..:::Honda XL 185:::...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich enduromaniaków! Jest ktoś na forum kto posiadał, posiada lub miał do czynienia z motocyklem Honda XL 185 4t?

Jestem ciekaw waszej opini na temat tego motocykla, poniwearz mam na oku taki egzemplarz w atrakcyjnej cenie! Moje pytanie brzmi: Czy tem motocykl daję odpowiednią dawkę adrenaliny i satysfakcje z jazdy w terenie? Czy nie będę żałował zmiany motocykla z 125 2t, na 185 4t, biorąc pod uwagę to, że preferóję jazdę po leśnych krętych ścieżkach? Wiem, że Honda ta przyśpiesza porównywalnie do mojej DT, ale ma dużo więcej mocy! Z góry dziękuję za wasze opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem xl 185 ma 16kucy, więc przesiadka z 27konnej DT (o ile jest w pełni odblokowana) nie ma sensu ponieważ odczujesz wyraźny brak mocy, na twoim miejscu został bym przy DT i pobawił się w odblokowanie bo podejrzewam ze jest zablokowana :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwas jego DT'tka pewnie jest zblokowana do ok 15km...Odblokuj DT i nie kombinuj :D . XL185 sie beznadziejnie jeździ w terenie. jedyny plus tego motocykla to to ze w sumie sam chodzi na koło :D . Tylko czasem to denerwuje bo w zakrecie przod sie sam podnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejcie na uwadze że jego yamaha jest z 1981 roku. Chłodzona wiatrem. Ona raczej nie ma aż 27 koni. Blokowana raczej też nie jest. W giełdzie jest oferta sprzedaży ze zdjęciem. Wydaje mi się że 185 w 4T to raczej nudna pojemność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie jest to ta Honda którą mam na avatarze :D sprzedałem ją właśnie do Urzędowa :D Jaka jest cena? Posiadałem rocznik '80 (ta z avatara :D miała 17KM ;), choć 'normalne' egzemplarze mają 14KM (większość stron w necie tak podaje) Był to mój pierwszy motocykl i nie miałem wielkiego doczynienia z 2T (poza MZ :D więc nie mam do nich porównania...zbyt dynamiczny nie jest ale mało pali...mam fiszki i dużo zdjęć więc gdybyś coś potrzebował np. Mały ten świat...pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby moja dt miała 27 koni to nawet bym się nie zastanawiał nad zmianą na Honde, bo nie miało by to najmniejszego sensu! :D Chodzi o to, że chcę się pozbyć Yamahy, bo wykorzystuję ją w 120 procentach.

acid_toxin, jeśli sprzedałeś ją do Urzędowa to napweno jest to ten egzemplarz! Motocykle enduro w Urzędowe można policzyć na palcach jednej ręki emerytowanego stolarza. :D Mógł byś coś więcej powiedzieć o tym motocyklu. Wiem, że był w nim felerny wał, który zresztą nie wytrzymał do końca tego sezonu! Teraz jest nowy wał, nowe łożyska i symeryngi. A co do ceny to mogę Ci powiedzieć, że gdybym sprzedał Yamahę za tyle co stoi w ogłoszeniach, to prawie by mi wystarczyło! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...