Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Szukałem sobie serwisówki do xj900 i znalazłem ale na linku pokazło mi 10 godz. czekania :> - ja se poczekam bo innego wyjścia nie mam a na necie nie widziałem nigdzie tej serwisówki ale jeżeli osoby mające serwisówki jakieś zgodzą się to mogę udostepnić za darmo miejsce na moim serwerze na te serwisówki. Serwer nie jest super szybki ale jakoś pociągnie mam nadzieję więc jezeli ktoś ma takie serwisowki i chce się podzielić to umieszczę je u siebie na serwerze na tarchominie i dorobię jakiś łatwy adres w razie czego , oczywiście pod warunkiem bo nie jestem prawnikiem :> że jak je wrzuce na serwer to żaden prawnik nie przyczepi się o prawa autorskie :>>. Jakby co to czekam na chętnych a jak nie to trudno :>>

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam MU$SE poszukuje serwisówki do Kawasaki ZR-7 s

widziałem że masz w swoich zbiorach

jak byś mógł udostepnic

 

Pozdro Buli

 

 

 

Może jak się tu zarejestrujesz za darmo-to i za darmochę-ściągniesz serwisówkę

http://www.repairmanualclub.com/index.php?...er=ASC&limit=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może jak się tu zarejestrujesz za darmo-to i za darmochę-ściągniesz serwisówkę

http://www.repairmanualclub.com/index.php?...er=ASC&limit=60

Witam

Zarejestrowałem sie na tej stronce znalazłem serwisówke która mi pasuje ale nie chce się sciagac:)

Tak więc prosze o serwisówke do SUZUKI GSF600s BANDIT 2002r

pzdr :buttrock: :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi dokładną nazwe z wielkoscią-tego co Cię interesuje-to ściągną-i podeślę Ci na jakiś darmowy serwerek

 

 

 

Albo się odezwij do mnie na PW-to podam Ci mój Nick i Haslo-to ściągniesz sam....:icon_mrgreen:

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie może jakieś namiary na serwisówkę do VStroma 1000 K4 .. na necie jest do ściągnięcia do K2-3 ale tam jest troszkę inny schemat instalacji elektrycznej więc mnie nie ratuje .. chodzi mi o ro 2004 .. jak ktoś coś wie to proszę o inf.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeno parts manual-ze schematem instalacji-ale ogólnym.....jak coś to mów...(pisz)

 

Witam

Chodzi mi o dokładny schemat wraz z wyszczególnionymi i ponumerowanymi połączeniami (pinami) ECU... a dokładniej jak zlokalizować pin nr. 23 na wtyczce ECU ... jeśli to masz to biorę.

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...