Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i niestety, po wczorajszym śmiganku nie obyło się bez wizyty na pogotowiu :lalag: , technik rtg z lekarzem nie bardzo wiedzieli do końca co jest i dla bezpieczeństwa zapakowali w szynę. ręka ch...., grunt że moto bez żadnej ryski :lalag: . Wprawdzie w przyszło środę raczej nie wpadnę na plac, ale za dwa tygodnie :clap: posmigamy aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety, po wczorajszym śmiganku nie obyło się bez wizyty na pogotowiu :icon_mrgreen: , technik rtg z lekarzem nie bardzo wiedzieli do końca co jest i dla bezpieczeństwa zapakowali w szynę. ręka ch...., grunt że moto bez żadnej ryski :) . Wprawdzie w przyszło środę raczej nie wpadnę na plac, ale za dwa tygodnie :P posmigamy aż miło.

 

a co sie stalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka wywrotka...a lataliśmy po łodzi i przy skręcaniu ze strykowskiej w brzezińską, gościu z plecaczkiem zajechał mi drogę i jeszcze przyhamował, byłem za blisko żeby wyrobić i mimo naciśniecia na heble puknąłem go w tylne koło, mój przód się podwinął i poleciałem na bok, kierownica uderzyła mnie w rękę i cosik mi się stało w nadgarstek....ale będę żył.... :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez PRZEMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem też na głównym, ale nie wiem czy tam czytacie :icon_twisted:

 

 

W next week odbędą się zawody King of Europe, Kamień Śląski, 30.VI - 1.VII kto jedzie?

Z Łodzi to jest ok. 200km

 

Chciałem się wybrać na jeden dzionek, raczej w niedziele 01.07, jedzie ktoś z forumowiczów?

 

Chętnie bym się podłączył do jakieś grupy.

 

Jazda oczywiście motorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do gry :wink:

Piotruś zmień podpis, nie jesteś Piotrek Kawa, tylko Piotrek XX

 

Z radością chciałbym wszystkich znajomych motonitów z forum motocyklistów i nie tylko zaprosić na uroczystość moich zaślubin z moim plecaczkiem, która odbędzie sie 21 lipca 2007 r. w Kościele Miłosierdzia Bożego na Teofilowie o godz. 17 :icon_razz:

 

A oto zaproszenie dla Was wszystkich: :P

 

http://img461.imageshack.us/img461/4686/zaproszenie1sd0.jpg

Uważaj musi, Jak wszystkie "ŁOBUZY" z TEO (nie wymieniając po nazwisku) zwalą sie na Twój ślub to zbankrutujesz na bramkach.

TIRa wódy będziesz musiał załadować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka wywrotka...a lataliśmy po łodzi i przy skręcaniu ze strykowskiej w brzezińską, gościu z plecaczkiem zajechał mi drogę i jeszcze przyhamował, byłem za blisko żeby wyrobić i mimo naciśniecia na heble puknąłem go w tylne koło, mój przód się podwinął i poleciałem na bok, kierownica uderzyła mnie w rękę i cosik mi się stało w nadgarstek....ale będę żył.... :P :icon_mrgreen:

 

zdrowiej szybciutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zmienić tylko Kamieniu nie wiem jak. :lapad:

 

trzeba napisac ladnego mailika lub wiadomosc prywatna do naszego admina shreka i uzbroic sie w cierpliwosc, bo to nie tak szybko zostanie zalatwione :)

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde spoko bylo chociaz na chwile pokazac sie na placu :clap: Cos ostatnio malo czasu na smiganie ;)

 

Jak tam dalsze latanie :) Gdzie was ponioslo :) A wlasnie tita co na Eci nie wpadasz na plac :( Ja tam na wiesi podjechalem i nie bylo problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie tita co na Eci nie wpadasz na plac :) Ja tam na wiesi podjechalem i nie bylo problemu :icon_question:

 

w zeszla srode Ecia popyrkala dzielnie na schabik. Dzisiaj niestety pozno skonczylam prace, moze w przyszlym tygodniu :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestyty, mój optymizm z zeszłego tygodnia został wczoraj przygaszony...ręka jak się okazał wymaga dłuższego leczenia - wczoraj miałem ją przestawianą i gipsik praktycznie do końca lipca :) na placu pojawię się dopiero na samym początku sierpnia :( Jak narazie pozostaje mi dosiadanie sradzika na sucho w garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...