Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mógłbym pomoderować, na forum zaglądam głownie w te działy, ale póki nie poznałem Was osobiscie raczej sie nie odzywałem bo nie było po co. Moderatorem niegdys byłem i dobrze mi szło więc jak uważacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie, 2 chetnych juz jest :( zatem wybory beda na bank - moze zrobimy cos a la mister forum? chlopaki szykujcie zdjecia :biggrin:

a tak na powaznie to ktos jeszcze chetny? "starzy" forumowicze siedza cichutko, cichutko...

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie, 2 chetnych juz jest :D zatem wybory beda na bank - moze zrobimy cos a la mister forum? chlopaki szykujcie zdjecia :D

a tak na powaznie to ktos jeszcze chetny? "starzy" forumowicze siedza cichutko, cichutko...

 

 

Tita, Ty juz moja facjate widzialas wiec jeden glos juz mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby?

takowa grupa powstała lata temu gdy forum wyglądało jeszcze zupełnie inaczej

 

o prosze, to moze "Pan najlepiej zoRientOwany w temaCie" zechcialby zostac moderatorem? moglbys mnie wtedy zbanowac :D

 

Tita, Ty juz moja facjate widzialas wiec jeden glos juz mam :D

 

nie bylabym taka pewna... :D

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja od dwoch lat moderuje inne forum ale póki co chyba jest za malo osób jak na forum, trzeba pamietac ze sa koszty stałe, ktorych sie nie da ominąć. BTW. szkoda ze w środy pracuje i nie moge do was przyjeżdzać na spoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum juz jest. Nie chodzi tu o to zeby zakladac wlasne oddzielne forum dla lodziakow (no chyba ze ja cos zle zrozumialem) Chodzi o to zeby ktos tu trzymal porzadek i pilnowal naszych spraw, dogadywal sie z adminami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moderowania forum to niezły ten pomysł Etita :biggrin: Ale ja proponuję zamiast fotek kandydatów wybór mistera mokrego podkoszulka :icon_rolleyes: żartuję oczywiście...

 

W Skierniewicach zdawać nie będę,MZ za wysoka :banghead:

Pozostało mi szukać Tajfuna z nienaturalnie wygiętą kierownicą w jakimś ośrodku w Łodzi.Ewentualnie pobuszować w internecie i pooglądać jakie motorki mają w WORDach w całej Polsce.Gorzej,jak trafię na Szczecin albo Suwałki,hi,hi.

 

Jeśli chodzi o Plac w środę,to Wojtek na Bajzlu wspominał o zbiórce o godzinie 16.00,gdyż mieliśmy podjechać na jakąś świetlicę i dzieciaków powozić,czy tylko im pokazać jak wygląda prawdziwy motocykl...mam sklerozę,więc wybaczcie brak szczegółów.

 

Jeśli pogoda dopisze,to podjedziemy,choć ja bardziej jako obserwator,z wiadomych przez odpowiednie osoby powodu...(niedziela była wyjątkiem,ponad 120 kilosów,większość po Łodzi)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, jaka Ty sie tajemnicza zrobilas :) Wiec w srode jednak plac?? Nistety bede w pracy. Do Irona nie mam po co przyjezdzac o 22:00??

 

 

 

Co do moderowania forum to niezły ten pomysł Etita biggrin.gif Ale ja proponuję zamiast fotek kandydatów wybór mistera mokrego podkoszulka icon_razz.gif

 

 

To moze odrazu nas na "czipendeilsow" przerobcie :P Ale stringi jako przebranie sceniczne wy zalatwiacie. Ja takowych rzeczy nie posiadam bo nie lubie jak mi cos za przeproszeniem w dupe wchodzi :P

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...