Jump to content
Pawel

Podstawy które musisz umieć ! Zbiór wiedzy.

Recommended Posts

Posted (edited)

Z innej manki,

a kto powiedzial, ze musisz zaczac od kat. A 

Sprzety na kat. A2 sa juz zupelnie inne i moze od tego trzeba by zaczac, przynajmniej od przymiarki ? 

Akurat mam teraz wlasnie taki przypadek, tyle, ze moj zaczal nie od przymiarki do sprzetow a od zrobienia sobie cyckof ! 🤣

.

Edited by ks-rider

5 godzin temu, jeszua napisał:

w końcu można po prostu nauczyć się techniki jazdy bez korzystania z pełnego podparcia na obu stopach. fakt, to ostatnie jest trudniejsze - ale mam niewiele wyższą koleżankę latającą na xrv750, obecnie bodajże ktm adv 950, bynajmniej nie po czarnym, i daje radę 

oczywiście . da się nauczyć tak jeździć  ale ..... żeby się nauczyć tak jeździć trzeba zaczynać od czegoś małego , szlifować technikę i po jakimś czasie można sobie powiedzieć "co ja nie dam rady ??" 

Ale podstawy trzeba robić na czymś takim   gdzie sięgasz do ziemi (i to najlepiej obydwoma stopami)  żeby wyrobić sobie odruchy

• Upvote 1

kojarzycie film z karłem na dużej beemce gs?

• Haha 1

6 godzin temu, konrad1f napisał:

O tym samym pomyslalem, ale karzel nie zaczynal od duzego sprzeta !

🙂

• Upvote 1

18 godzin temu, konrad1f napisał:

Haha ,bardzo śmiszne🤣Ja też kojarzę..........niestety.

tak ja tak myślę że A2 może mi wystarczyć w zupełności .Na razie będę próbowała na kat.A jak będzie lipa to na A2 zakończę egzamin tyle że na A2 zdaje się tym samym motorem czyli Suzuki Gladius 650 co na kat.A . Tyle że moc mniejsza czyli do 35 kW(wysokość moto ta sama) a na kat.A -50 kW

Dobrze Ci radzono po mojemu... 

Naucz się najpierw na lekkim sprzęcie i w miarę niskim, nawet po przeróbce, takim żebyś pewnie sobie stała... Poszlifujesz z rok, dwa umiejętności i będziesz mogła zacząć być Prawdziwą Kobietką i zacząć wybrzydzać... 😉 

Naprawdę... Popatrz na starcie ba sprzęty niskie z natury... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.