Skocz do zawartości

kurtka skórzana czy tekstylna, skóra czy texy


Rekomendowane odpowiedzi

Dainese to porządna firma, jak pasuje to bierz :)

Nie wiem jak jeśli chodzi o texy ale w kwestii skóry to mają swoją technologię wyprawiania i owocuje to tym że ta skóra o podobnej grubości jest bardziej miękka. W porównywalnym kombi Spidi jest wrażenie, że zdarli ją ze starego byka ;) :D. Pod tym względem Dainese jest do przodu. Nie wiem jak z szyciem, bo tego jeszcze nie analizowałem ale tu Spidi jest klasą dla siebie. Sposób przeszywania, nici - naprawdę robi wrażenie. Np. w porówaniu z Ixonem to niebo, a ziemia.

 

BTW: perforacja daje bardzo dużą różnicę. W lecie to jest dla mnie być albo nie być - nie wyobrażam się smażyć w nieperforowanej. W okresach przejściowych jest znów odwrotnie. W perforowanej skórze potrafi przewiać na wylot.

Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę właśnie z tą perforacją... A jak komuś zimno to i na to sposób jakiś się znajdzie, w drugą stronę już ciężej jakby perforacji nie było.

 

Na fcmoto brak fajnych promocji. Wychodzi mi tak że mogę kupić dainese assen perforowany/ dainese avro nieperforowany/ laguna seca d1 również nieperforowany. Na nic lepszego z tych perforowanych niż assen mnie nie stać.

 

 

Chyba że coś innej firmy. Berik jest tani dosyć ale nie mam gdzie tego w Poznaniu przymierzyć i nie wiem czy najmniejszy (48) będzie na mnie pasował tak jak assen rozmiar 46.

 

 

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rockybalboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Powerbika w Poznaniu. Co prawda Berika nie mają, ale masz RST, IXS, czy Helda... Z perforacjami... Skocz pozerkaj, poczytaj... Ja tam do Helda czy IXS'a zastrzeżeń nie mam... A glebiłem w ich ciuchach ;)

RST Track Evo też niezgorszy podobno... Śmigał ktoś z obsady na spid_dejach w czymś takim.

Edytowane przez Rura_

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powerbike to importer a nie sklep ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. .

Ale mają jakieś punkty handlowe co to niby tylko "współpracują"... A przynajmniej tak było lata temu jak z nimi działałem..

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dość wyraźnie co mają ciekawego ... Masz na miejscu....

Chcesz - skorzystasz

Nie chcesz - nie skorzystasz...

To już tylko i wyłącznie Twój problem...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już coraz bliżej xd dainese avro bez perforacji(jedynie dwa otwory wentylacyjne w postaci zamka) czy 4sr również bez, czy może rst z perforacją? Wszystkie leżą dobrze. Jeżdżę w upały.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Jak jeździsz w upały to zapomnij o skórze bez perforacji. Ugotujesz się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, Ci powiem, że tak napalony na tą skórę byłem, ale czym dłużej myślałem o tych upalach, to tym bardziej mi przechodziło. Ale co wam dupe natrułem to moje, heh :D

 

Zostaje przy jeansach i kurtce tex, jeansy zamawiam trilobite parado 661 a kurtkę to jeszcze nie wiem to już znajdę w sklepie :)

 

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździsz w upały to zapomnij o skórze bez perforacji. Ugotujesz się.

jak jeździsz w upały to zapomnij o texach bez mesha na całej klacie i plecach

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...