Skocz do zawartości

kurtka skórzana czy tekstylna, skóra czy texy


Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz na ciuszki z Humaxem. Mam komplet Helda z tą membraną. Nie jest to Gore ale daje radę.

Chociaż z perspektywy czasu trochę żałuję, że nie spiąłem pośladów na Gore. Kupiłem byty i rękawice z Gore, ile one wytrzymały w deszczu to aż trudno uwierzyć. I nie puściły. :ohmy:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już niczego z tak dolnej półki. Budżet mogę podnieść do 3tys. Nadal nie wiem co, raz myślę o skórzanym kombi a drugi raz o jeansach np spidi i jakiejś kurtce.

 

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalk

ale bym poszalał przy tym budżecie ;)

myślę, że spokojnie może starczyć na fajne kombi dwuczęściowe + jeansy

teksów (kurtki) używam raczej zimą - latem tego nie uważam

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ubior to podstawa, nie ma co szczedzic i brac badziewie, ktore nie jest wygodne lub nie spelnia funkcji.., a jak juz przy funkcji, zalezy jak daleko sie wypuszczasz, w koncu o komfort lub jego brak sie rozchodzi, a ciuchow chyba nie wymieniasz co sezon..

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze jeżdżę w skórach. Do 25 stopni dają radę. A w zeszłym roku na największe upały dokupiłem kurtkę meshową którą spinam ze spodniami. Do tego dzinsy z kevlarem na miasto.

czyli Casanova w terenie :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już niczego z tak dolnej półki. Budżet mogę podnieść do 3tys. Nadal nie wiem co, raz myślę o skórzanym kombi a drugi raz o jeansach np spidi i jakiejś kurtce.

 

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

 

Uwierz mi, że różnice nie są wcale tak duże, jak mogłaby to sugerować cena. Szczególnie tak modna Alpinka to już niestety tylko cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz iść w skórę a masz nietypowe rozmiary to albo kupno gotowego i przeróbka "pod Ciebie" albo od początku szycie na zamówienie . to wbrew pozorom nie jest dużo droższe

Właśnie w poz jest gość który bawi się w takie przeróbki i robi to naprawdę dobrze

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nie mogę dorwać wersji perforowanej a taką bym wolał :/ oczywiście przymierzalem w sklepie dziś parę kombinezonów i najbardziej mi się ten assen podoba i pasuje jak ulał. Tyle że ja nie kupię tak poprostu w sklepie za 3300zl, wolę oszczędzić na promocjach tymbardziej że sezon dopiero się zbliża :)

 

Na fcmoto jest perforowane za 2200 około ale nie mój rozmiar, więc zacząłem szukać na ebayu i innych tego typu sklepach.

 

Znalazłem coś takiego, niestety to nie jest wersja perforowana:

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Dainese-Assen-Lederkombi-2PC-Fb-sw-ws-rt-Gr-46-UVP-799-95/282962754735?hash=item41e1e4fcaf:g:DFsAAOSwHola9ui-

 

Pytanie do eksperta, czy to napewno rozmiar 46 zwykły, w sensie nie jakiś przedluzany czy skracany.

Czy przy płatności, będzie doliczona jakąś dodatkową kwota za przewalutowanie albo coś jeśli chce zapłacić przelewem normalnie w złotówkach?

 

 

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rockybalboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda brać Assena, jeśli różnica w cenie z Avro jest nieznaczna, a jakość nie porównywalna - a mówiłem odezwij się na priv ;)

 

Wersje przedłużane mają oznaczenia 96, 102 itp, standardowe 46, 48 itp. to wersje normalne, zaś 24, 28 itp to krótkie.

 

Wersje perforowane występują zazwyczaj w 1 lub maksymalnie 2 kolorach, nie dostaniesz wszystkich kolorów w przedłużanej a ilość jest znacznie mniejsza.

 

Różnica przy długim a standardowych rozmiarze, to mniej więcej 2 cm przy rękawach i nogawkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda brać Assena, jeśli różnica w cenie z Avro jest nieznaczna, a jakość nie porównywalna - a mówiłem odezwij się na priv ;)

 

Wersje przedłużane mają oznaczenia 96, 102 itp, standardowe 46, 48 itp. to wersje normalne, zaś 24, 28 itp to krótkie.

 

Wersje perforowane występują zazwyczaj w 1 lub maksymalnie 2 kolorach, nie dostaniesz wszystkich kolorów w przedłużanej a ilość jest znacznie mniejsza.

 

Różnica przy długim a standardowych rozmiarze, to mniej więcej 2 cm przy rękawach i nogawkach ;)

Nie ma niestety avro w takiej cenie jaka mnie interesuje :) a też na niego patrzę. Mogę w ciemno zamawiać rozmiar zwykły 46, jak assen pasuje to avro też będzie na 90%, a jak nie to odeślę :)

 

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...