Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odniosłem to wyraźnie do ciebie, a ty mnie tu miażdżysz jakimiś odzywkami na poziomie piaskownicy.

nie dajesz rady? wyjdź. nie męcz się.

eot.

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, jesli chodzi o Azjatki to musze stwierdzic ze mamy zypelnie inne gusta :).

Duzo tych Japonek, ktore sa do dupy w zyciu widziales ?

A Chinki, Koreanki, Wietnamki, Filipinki i rozne mieszanki tych nacji z biala ?

Co do Jinluna to gratulacje Luca.

Ja jezdze angielska mysla techniczna i to ta sprzed 60 lat, ktora ma o wiele mniejsza zdolnosc nie psucia sie niz wspolczesne Chinczyki

i tez jakos daje sobie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mówimy o ogniu z dupy, albo o parametrach.

jeśli bazować na durnych stereotypach, to azjatki faktycznie nie mają czym imponować, jeśli chodzi o cycki.

co do temperamentu, to chyba jednak latynoski.

że o ich urodzie nie wspomnę, biją wszystkie nacje na świecie.

no, to tyle z gdybania, bo ani azjatki, ani latynoski nie miałem. :D

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jezdze angielska mysla techniczna i to ta sprzed 60 lat, ktora ma o wiele mniejsza zdolnosc nie psucia sie niz wspolczesne Chinczyki

i tez jakos daje sobie rade.

No jazda taką perełką to nie jednego by ucieszyła :)

 

 

Nie prawda, część jeździ też niemiecczyzną, włoszczyzną, angliszczyzną i harlejowszczyzną... Więc, tego, nie tylko daleki wschód.

Się czepiasz. Pisałem, że większość jeździ japońszczyzną i tak od kilku ostatnich lat jest.

Nic nie wspominałem, że nie ma jeszcze innych motocykli.

 

... i harlejowszczyzną...

Co do Harleja to nie znam nikogo kto jeździł chińczykiem i przesiadł się na HD. Jednego tylko znam co chciał tak zrobić, ale jak po godzinnej jeździe przestał odbierać sygnały, że posiada przyrodzenie to zrezygnował z zakupu i jeździ teraz motocyklem z fabryki fortepianów. Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 7.06.2015 o 09:20, Hitokiri1983 napisał:

Witam!

Posiadam Kingway Challenger 200 znanego także jako XGJAO 200-8 i chciałbym zapytać, czy ktoś z Was nie orientuję się przypadkiem gdzie można zakupić do niego części, lub od jakiego modelu można podmienić? Jestem z Łodzi, ale jeśli jest możliwość wysyłki to interesuje mnie każdy sklep znajdujący się w Polsce. Konkretnie to potrzebny jest starter nożny, oraz króciec ssący. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi i pozdrawiam 🙂

Witaj kolego jeśli jeszcze jesteś na forum to proszę o info mam taki sam egzemplarz i pilnie potrzebuję dźwigni hamulca z kierownicy. Nie wiem jakim cudem puściła nakrętka i dźwignia w czasie jazdy poszła w nieznane. Może wiesz gdzie dostanę tą część lub jaki ma numer. Ewentualnie jeśli jeszcze jesteś w posiadaniu tego motocykla podrzuć proszę real foto tej dźwigni może uda się coś dopasować. Dzięki z góry i pozdrawiam 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...