Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam. Teraz. Ale nie zawsze miałem.

Kolego, powiem tak: im więcej jeżdżę, a jeżdżę sporo, coraz bardziej szanuję każdego uczestnika ruchu.

Pamiętaj, że gówniarz na chińskiej 50-tce za rok będzie miał 125.

Za trzy 600-tkę. Za pięć objedzie Europę...

Każdemu mijanemu motocykliście winniśmy taki sam szacunek, bo to od nas zależy, czy kiedyś młody z równym szacunkiem będzie traktował towarzyszy.

Zastanówcie się, jaki dajecie kolegom przykład drąc łacha, że jeżdżą chinolem?

Jeżdżą, bo to ICH WYBÓR.

Co, qrwa, są gorsi, bo to nie hąda?

Jedźcie gdzieś dalej. Na drugi koniec Europy, na inny kontynent....

Jak byliście, to zacznijcie się zachowywać jak dorośli, a nie dzieci z piaskownicy.

Co za czasy nastały, że tym większy kozak, co się bardziej pastwi nad innymi....

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Hehe, Żużu, to założ temat, jakim to zajebistym motocyklem jest bmw, i brandzluj się publicznie na forum faktem,ze pękła pierwsza stówka i jeszcze jezdzi i jaka to musi być fajna marka, więc wszyscy ci, co piszą o pękających kardanach, uszczelniaczach na wale, jeżdzcach, którzy z powodu awarii wysadzili się z siodla, czy też fajerwerkach w garażu, bo coś się zajaralo, są poj**ani, bo u Ciebie straży pożarnej jeszcze nie bylo, a masz go przecież tyyyyle czasu. Wtedy zobaczysz, co potrafi gawiedz zgromadzona na tym pięknym, motocyklowym forum.

Kumasz, w czym rzecz? Czy jeszcze nie.

 

Każdemu mijanemu motocykliście winniśmy taki sam szacunek

 

 

Szacunek, bo jest motocyklistą? Znam zbyt wielu szajbusow na dwóch kołkach, żeby dorabiać do tego ideologię. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzli, miałem kiedyś przez miesiąc 750fvr i dwa razy w tym czasie zaliczyłem uślizg tylnego koła! To dopiero było badziewie ta honda, Ty jako jej posiadacz to już w ogóle nie powinieneś wspominać o drobnych usterkach w bmw, jakie CZASAMI się zdarzają tym co zaniedbują codzienną, cotygodniową, comiesięczną, coroczną, cotysiacprzebiegowądolewkęoleju i tym podobną pielęgnację beemek.

Trochę powagi jako rzecze yuby!

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Mnie wkrótce pęknie ale druga stówka...

Bmw nie są bardziej zajebiste od innych marek.

Psują się podobnie, a urywające się przekładnie czy zawieszenia są winą producenta - po pierwsze marketing bmw przekonuje, że to motocykle terenowe, choć nimi nie są. Nie zauważyłem, żeby jakaś przekładnia czy lagi odpadły w modelu RT, choć to bliźniak GS-a...

Po drugie, ostatnie zdanie mają księgowi, więc im nowszy tym bardziej badziewny i delikatny.

Co do jarania, to staż pożarna jest na miejscu, czyli ja.

Szajbusy byli, są i będą ale gdyby nie tłumy im podobnych na przykład na patelniach w Chabówce to może by się mniej popisywali. Jakby nie było społecznego przyzwolenia dla pojebusów. A nam zaoszczędziłoby to widoku rozczłonkowanych ofiar wypadków i nieopisanego żalu rodziny stojącej nad zwłokami dziecka, brata, męża czy ojca...

Kumasz, w czym rzecz?

To nie dorabianie ideologii tylko walka o normalność i szacunek.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vfr mam w avatarze, ale już nie jestem jej posiadaczem od lat. Bo za leniwy jestem, żeby avatar zmieniać. Teraz mam b12 z ostatniego olejaka, już siedem lat. To jest dopiero motek...mrauuuuu...i to aksamitne brzmienie pieca.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertyder!

 

Słowa wyrwane z kontekstu!

Może byś się tak odniósł do całości mojej wypowiedzi, gdzie piętnuję takie zachowania!

Pisałem, że nie godzę się ze społecznym przyzwoleniem na takie zachowania!

 

Czytać ze zrozumieniem!

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Edytowane przez żużu77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu powolutku zmierzamy do sedna sprawy.

Nie interesuje mnie to "zmierzanie".

Nie jeżdżę na pokaz. Tylko dla siebie.

Nosiłem się ostatnio ze zrobieniem tu galerii z co ciekawszymi zdjęciami...

Ale mi przeszło.

Tak że tak.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Żużu, to założ temat, jakim to zajebistym motocyklem jest bmw, i brandzluj się publicznie na forum faktem,ze pękła pierwsza stówka i jeszcze jezdzi i jaka to musi być fajna marka, więc wszyscy ci, co piszą o pękających kardanach, uszczelniaczach na wale, jeżdzcach, którzy z powodu awarii wysadzili się z siodla, czy też fajerwerkach w garażu, bo coś się zajaralo, są poj**ani, bo u Ciebie straży pożarnej jeszcze nie bylo, a masz go przecież tyyyyle czasu. Wtedy zobaczysz, co potrafi gawiedz zgromadzona na tym pięknym, motocyklowym forum.

Kumasz, w czym rzecz? Czy jeszcze nie...

 

Tu nie chodzi grizzli o "brandzlowanie się" tylko o proste fakty bo w wątku przebijają opinie "mądrzejszych motonitów na japońskich maszynach", którzy są super specjalistami również od chińskich maszyn a jedyne doświadczenie jakie mieli to "widzieli u kolegi chiński skuter" albo "pracują w firmie sprzedającej chińskie wiertarki". I tu pojawia się rzetelne informacja Lucy w oparciu o jego bezpośrednie doświadczenie i fakty jak to wygląda naprawdę. Nie chodzi tutaj na prawdę o podniecanie się jaki to zajebisty sprzęt jest bo wiadomo, że nie jest to 8 cud świata ale o zdrowo-rozsądkowe podejście i nie przeginanie w drugą stronę. Po prostu każdy "porządny japoński motonita" w większości myśli, że jak ktoś lubi jeździć chińskim motocyklem to znaczy że nie ma w ogóle doświadczenia z innymi "poważnymi" japońskimi maszynami - a to w większości nieprawda. My sobie zdajemy sprawę z ograniczeń tych maszyn ale nie siejemy paniki i plotek tylko opieramy się o fakty a takim między innymi jest, że jak się dba o sprzęt od nowości to chińczyk spokojnie dobija do 100kkm i jeździ dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzli, miałem i b12, po 18 tysiącach musiałem wymienić łańcuch! To już jinlung robi większe przebiegi. Tak że tak. :biggrin:

Co Ty gadasz, Staszek, jak tam są najlepsze łańcuchy na świecie, i wiem, co piszę, bo na moim pierwszym pękło mi 26 tysi.

Tak że tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...