Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl dla dużego / wysokiego człowieka


Rekomendowane odpowiedzi

Renegade1..pochwal sie proszę, gdzieś to zanabył motocykl w dobrym stanie i z gwarancją?

 

 

Armed Bike Warszawa - Al.Lotników 1, pawilon 185/róg Puławskiej.

To co moge powiedzic na poczatek, to w porządku goscie i moto wedlug ogledzin ASO zgodny z opisem w ofercie sprzedazy.

Natomiast jak zrobie z kilka setek km, to napisze cos wiecej;-)

 

Ponizej zalaczam link do forum gdzie byly zawarte opinie o tym komisie.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/123554-armed-bike-warszawa/

 

Czy mozecie doradzic gdzie moge nabyc jakies fajne szmatki w rozsadnych cenach + kaski?

 

Dzieki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Czy mozecie doradzic gdzie moge nabyc jakies fajne szmatki w rozsadnych cenach + kaski?

 

Dzieki

Pozdro

 

Jeśli miałbym ci polecić sklep dobry i tani to zapraszam do Łodzi:

 

http://mttr.pl/pl/

 

Ja ciuchy, kaski, buty zawsze u nich kupowałem. A ceny są rozsądne ...

Co do jakości to nie narzekam, bo są trwałe i już dobre kilka sezonów w nich jeżdżę

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam obecnie zdaje na prawko i chce kupić motocykl ale mam problem gdyż mam 196 cm wzrostu i nie chce wyglądać jak błazen. Interesują mnie 4 motocykle ( Honda Cbr 600 F4, Honda Hornet, Kawasaki ZZR 600, Yamaha TDM 850) który z tych motocykli byłby dla mnie dobry .a le tez biorąc pod uwagę koszty eksplatacji. Czekam również na wasze propozycje co do innych motocykli. Proszę nie pisać że za duża pojemność bo naprawdę już jeździłem na takich motocyklach i żyje :). Na motocykl mogę wydać koło 8-10 tys.

 

 

Jeżeli jest taki temat na forum to przepraszam nie znalazłem albo jeżeli to łzy dział to też wybaczcie :)

Z góry dziękuje za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazales motocykle ktore sa zupelnie od siebie rozne... lepiej skorzystaj z wypozyczalni motocyklowej przejedz sie nakedem sportem i jakims "endurakiem". Wszystko zalezy od upodoban. Mam 190 cm wzrostu i jezdzilem na cbr f4. Mega wygodny o dziwo ale dosc maly motocykl. Jest spokojny do okolo 8 tysiecy prm jest tez latwy w prowadzeniu i lekki. TDM z kolei mysle ze nie na 1 moto, wysoki srodek ciezkosci trudniejszy w prowadzeniu dla poczatkjacego. CO do horneta i zzr nie mialem stycznosci.. Ile masz lat ?? Tak jak wczesniej napisalem kazdy z motocykli ktore podales jest inny wiec generalnie nikt nie bedzie wiedzial co ma ci doradzic. Poza oczywiscie 500cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat ale jeździłem już takimi sprzętami jak HONDA Translap 650 Yamha yzf 450 Honda Crm Yamaha Dt 125 Aprilia Sr 125 Ktm lc4 400. Wiem że te motocykle które wymieniłem w pierwszym poście są dość różne motocykle ale wszystkie te mi się podobają wiem ze np. Honda CBR F4 to tylko jazda po asfalcie ale do tego jest stworzony ten motocykl. Kolego a czy mozesz powiedzieć jak Się Tb jeździłą tą Hondą f4 wyglądałeś na niej jak na kucyku??. Moc motocykla nie musi być większe niż 100 Km ale chce żeby był taki ze jak na nim usiade to żebym nie wyglądał jak chłop na kucyku .

Edytowane przez Darek Gągola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz motocyklem jeździł czy robił sobie na nim zdjęcia na FB? Wygląd ważniejszym kryterium wyboru motocykla niż jego przeznaczenie, ciekawe podejście. Na V-Maxie będziesz dobrze wyglądał, do zdjęć się nada, tylko nie uruchamiaj go przypadkiem, bo to trudny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz motocyklem jeździł czy robił sobie na nim zdjęcia na FB? Wygląd ważniejszym kryterium wyboru motocykla niż jego przeznaczenie, ciekawe podejście. Na V-Maxie będziesz dobrze wyglądał, do zdjęć się nada, tylko nie uruchamiaj go przypadkiem, bo to trudny motocykl.

jeździł motocyklem ale tu chodzi o wygode porównanie ale wyobrażasz Sobie typa nie wiem 180cm wzrostu na motorynce??? ja nie ciekawe jaki by miał komfort jazdy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie

Z motorami nie miałem do czynienia od ponad 10 lat (wówczas przestałem jeździć). Za młodu jeździłem na motorowerach, konczac na WSK. Założyłem rodzinę, kupiłem auto ale miłość do motocykli pozostała. Postanowiłem kupić motor. Z uwagi na to, że dawno nie jeździłem, planuję kupić coś prostego, nie za mocnego. Myślałem o max 500 pojemności. Fundusze to ok. 5 tys. zl. Dodam, że jestem wysoki (190 wzrostu), więc nic małego (jakiś skuter itd.) nie wchodzi w grę.

 

Co doświadczeni motocykliści by mi zaproponowali na start?

 

Chciałbym też kupić jakąś kurtkę z żółwiem, rękawice i kask (na to mam dodatkowe fundusze) - jakie firmy tutaj polecacie (nie za drogo), dla początkującego?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez Krzysztof Er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Możesz się rozglądać za np. szeroko polecanym suzuki GS500. Zresztą najlepiej zapoznaj się z tematem "jaki motocykl na początek" czy coś w tym stylu. Temat dość obszerny, więc na ewno znajdziesz sporo cennych wskazówek. Odnośnie ubioru - temat rzeka. Wg mnie najlepiej zobacz co Ci pasuje pod względem finansowym i wizualnym i poszukaj tutaj opinii na temat tego produktu.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dzięki za odpowiedź.

Zapoznałem się już ze wspomnianym przez Ciebie tematem, jednak chciałbym zasięgnąć jeszcze jakichś konkretnych porad.

Znalazłem takie dwa sprzęty w mojej okolicy, będę wdzięczny za komentarze:

http://allegro.pl/suzuki-bandit-400-i2449976536.html

http://otomoto.pl/yamaha-xj-M3268357.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...