Jump to content
suzuki123

Regeneracja amortyzatora -gdzie!!??

Recommended Posts

a ten koleś z allegro Seba chyba handluje częściami do moto... tam też możesz spytać

też szukalem gdzie takie cos robia bo sam bede chyba musiał zrobić porzadek z tylnym amorem w huśce i znalazłem Seba-Motor , napisali mi że cena takiej usługi to 240 zł (częsci + robota) i jeszcze koszty przesyłki ewentualnie.

Robił tam u nich ktoś kiedyś tylni amor ?? :)

Ja u nich robiłem regenerację wszystkich amortyzatorów i jestem bardzo zadowolony. Za obie przednie lagi zapłaciłem razem 130 PLN a za tylny 140 PLN. Dodatkowo mam pisemną gwarancję na rok. Polecam!!! :icon_question:

Witam !!

Znalazłem taki namiar , może sie przyda.

Tu !!

To jest ten sam człowiek :banghead:

Pozdrawiam.

hikor

Edited by hikor

itam

Seba - Motor regeneruje amortyzatory , ja wyslalem tam swojego i wczoraj po 2 tygodniach wrocil ( a mialo byc tydzien) , okazalo sie jednak ze zle zlozyli mechanizm napinania sprezyny ( w KLR 650 to taka kopulka z jakims mechanizmen w srodku i sruba do regualcji napiecia z boku) , i nie ma dostepu do sruby napinajacej bo wychodzi mi za silnikiem. Napisalem do goscia maila jak to przesatawic , odpisal zebym sobie zamontowal jak jest , albo odwrotnie ( wtedy ta sruba bedzie z tylu i tez nie bedzie dostepu oczym mu napisalem) , pozatym amortzyator jest miekki , za miekki ma tendencje do plywania w ciasnych zakretach , podkrecenie sprezyny nie wiele tu pomaga , wydaje mi sie ze spartolili robote , zarazem radze pomyslec przed oddaniem tam moto na serwis czy amortyzatora do regeneracji.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Witam

Padl mi amortyzator tylni w TT600R OHLINSA (gazowo olejowy). Przy malym skoku wyplul caly olej. Znalazlem stare tematy ale moze ktos zna aktualne warsztaty co sie tym zajmuja i ceny. Musze go wyjac bo jeszcze nie wiem kiedy uciekl caly olej wszystko jest tak zachlapene ze z zewnatrz nie widac. Reszta amortyzatora jest chyba w porzadku tylko wymiana oleju i uszczelniaczy.

Witam. Caly weekend zajely mi poszukiwania serwisu w warszawie lub okolicach ktory by sie podjal regeneracji amortyzatora w Yamaszce xj600s z 92 roku.. z racji wieku tego motocykla zakup nowego amortyzatora jest stosunkowo nieoplacalny. Wlasciwie znalazlem tylko serwis na ul. Niecalej 10... ale po calym dniu dzwonienia i otrzymywania komunikatu ze nie ma takiego numeru zrazygnowalem... przez przypadek znalazlem ich strone internetowa gdzie jest text ze serwis zostal zamkniety. Wie ktos gdzie takie uslugi wykonuja (za sensowne pieniadze) w warszawie lub okolicach? Na allegro znalazlem taki serwis jednak musial bym wyslac amortyzator... potem poczekac na regeneracje... i odeslali by.. wiec pewnie 3 tygodnie w plecy. Prosze o pomoc i pozdrawiam

EDIT: Dodam ze w tych motocyklach tylny amortyzator jest gazowy (azot)

Edited by quattroxx

Ze spokojem mogę polecić warsztat z Gdańska nazywają się NAGENGAST - nazwisko właściciela, nie podaje adresu bo po wrzuceniu w przegladarkę samo Wam wyskoczy. Polecam bo sptrawdzilem. Z kim nie rozmawiałem o naprawie tylnego amorka do GL-ki, to słyszałem ".. się nie da zrobić" :banghead: . Jako jedyni powiedzieli "spróbujemy" i zrobili :notworthy: . Trawło trochę ale jest :clap: , zaplacilem z przesyłkami ok 450 zł i dali 2 lata gwarancji. na razie jeżdżę 3 miesiąc :crossy: i jest dobrze. Pożyjemy zobaczymy. :smile:

Wybaczcie jesli już byl taki temat, ale nie znajduje mi nic.

Gdzie regenerują tylnie amory? Wiem że seba motor , ale podobno kaszanią tam, dzwoniłem tez do HRC, ale oni już tym się nie zajmują.

Chodzi o amor z LC4 (zwykly nie PDS)

Edited by bully

A u SANCHEZ -a próbowałeś ?

A u SANCHEZ -a próbowałeś ?

Dzwoniłem ale chcą tam 300zl za robotę plus częsci ok 400zł

W nastepnym tygodniu wysyłam do tego kolo co bananek podał link. obiecal mi za 330zl calość. myślę że chyba umie to robić :mellow:

Witam wszystkich.

Stalem sie posiadaczem pieknego Roadstara 1600. Od miesiaca cieszy mnie jego jazda.Jednak zauwazylem, ze skutecznosc tylnego amortyzatora jest watpliwa. Amorek jest przepocony i nie trzyma. Mam prosbe do osob mogacych cos doradzic. Kupno nowego to wydatek 3 tys. Nie do zaakceptowania niestety. Dzwonielm do seba-motocykl i powiedzieli mi, ze nie regeneruja amortyzatorow do cruiserow- maja zle doswiadczenia. Poszukuje zakladu, ktory podejmie sie regenracji, moge prosic o propozycje ?? ;)

pozdrawiam

Medyk

Jak pisali koledzy tylko nie Seba-Motor ! Oddałem im lagi od CR 125 rok temu, i zamontowali mi wentyle do pompowania lag w USD, wlali więcej oleju do prawej lagi niż do lewej (ponad stan), natomiast w lewej było mniej niż przewiduje manual.

Kiedyś regenerowałem u Nagengasta, kosztowało chyba 350 zł. Dają dwa lata gwarancji. Zrobiłem sporo kilometrów i było spoko.

Archeolog roku :laugh:

Też u nich robiłem. Po pierwszych kilku tys. km jest ok, nie cieknie i tłumi lepiej niż przed regeneracją.

gazowe też można w miarę dobrze zregenerować?

freude am fahren

Witam. Ostatnio zauważyłem że tylny amorek mi siada strasznie i chciałbym się zapytać gdzie zrobią mi regeneracje amorka gazowego. W zwykłym warsztacie motocyklowym podejmą się? bo szukałem na necie i w Radomiu nikt się z czymś takim nie ogłasza. i jeszcze jedno pytanie czy ktoś może korzystał z tej oferty ? http://allegro.pl/naprawa-amortyzatorow-ktm-wp-k-k-kwiecien-i4446353606.html

a orientuje się ktoś czy jest jakaś firma co regeneruje to sensownie w łódzkim ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Witam serdecznie , czy ktoś regenerował amortyzatory tylne w waszych poganiaczach ? 

Mam motocykl do którego niestety nie dostane amorka bo jest on z 88 roku , jeśli znajde na aukcjach to w Japonii w tym samym stanie.. lub Ebay za 200 funtów w stanie gruz . Znalazłem jedynie zamiennik o którym piszą na zagranicznych forach.. 300 funtów.

Moja powierzchnia chromu odpada , olej wyleciał 

Zastanawiam się nad regeneracją ..

s-l1600.jpg

ten co mi wysłałeś niestety też ma uszkodzony amorek , miałem również problem z lagami bo chrom odpadł i w każdym modelu który miał dostęp do wilgoci odpadał.

Próbuje dopasować od r6 lub gsxr 600 k7 , tylko zanim ktoś odpisze jaka długość to wieki miną 😞

Nie wiem czy to Ci w czymś pomoże ale jak wykupisz pakiet smart na allegro to masz wysyłkę i zwroty za darmo, więc możesz kupować w ciemno i testować, najwyżej odeślesz.

Why... So... Serious

• Create New...