Jump to content
Guest qbmax

Regeneracja amortyzatora -gdzie!!??

Recommended Posts

Guest qbmax

Witam serdecznie!!

Mam pytanie:

Czy ktoś wie czy idzie zregenerować tylni amor do Ktm 520, jesli tak to gdzie??

Z góry wielkie dzieki za pomoc.

Zaraz otrzymasz pomoc niech tylko najpierw Dominik dotoczy sie do Poznania przeladowanym maluchem :lol: hehe

PS. A tak na powanie , na czym polega regeneracja amartyzatora gazowego? Ile to kosztuje ?

Pozdrawiam,

Radek

Nie wiem gdzie w Wawie naprawić, natomiast jeżeli pociekł, to jest to całkowicie "wyleczalne". Mi puścił w Ducati, za naprawę, czyli wyminę odpowiedni simmeingów i cały "serwis" amortyzatora zapłaciłem w Poznaniu około 200 zł. Natomiast regeneracja puszki gazowej to odpowiednie podpompowanie go azotem.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w którymś z autoryzowanych serwisów KTM w stolicy - na pewno zregenerują Ci amortyzatorek.

pzdr

Guest Jac

Zajzyj/zadzwon do Sanchez'a w Otrebusach k. Warszawy, tel. /+22/ 758 56 48. Podobno sa niezli w naprawach ;) , a na endurakach sie "troche" znaja 8) .

Fakt, ze naprawa troche kosztuje, ale nie na pewno nie tyle ile nowy amor 8O .

pzdr

Jac

mój siadł w zeszłym roku

naprawiali mi w motorexie zapłaciłem 350zł za kompletną naprawę

ale była z nim kompletna klapa całkowity brak amortyzacji

wymieszał się kompletnie gaz z olejem

Guest Jac
Nie wiem czy zauważyłes Dominik ale kolega jest z Pyrlandii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak Dominik, ale ja osleplem chyba :oops:

J.

Teraz widzę, że ma wpisane Poznań, ale jak pisał kolega qbmax pisał posta jeszcze nic nie było, albo wawę, nieważne.

PS - w Poznaniu amortyzator naprawią solidnie w Rapidzie i Motorexie.

pzdr

Guest qbmax

Był i jest wpisany Poznań ale nie ważne ;)

Dzieki wszystkim za pomoc..

Dzieki Dominik..

Gorąco pozdrawiam!!

Kuba..

witam Forumowiczow!

Czy ktos wie i z czystym sumieniem moze polecic kogos, kto zregeneruje amortyzator do scigacza? Olejowo - gazowy. Chodzi o to,zeby zrobic to dobrze i za rozsadne pieniadze.

dziekuje za pomoc

W wawie jest gość na ulicy Niecałej, ale odwróconych nie robi, bo przerabia je na zwykłe olejaki, które nie chcą tak pracować. Plusem jest to, ze na "gwarancji" facet zmienia tłumienie tak by Ci odpowiadało. Są spece, którzy robię też odwrócone amortyzatory, Dominik Szymański zregenerował swój z Ducati i działa bez problemów.

Pozdro, Pawel

jeśli mówimy o tej samej firmie (ja miałem robiony w Pń w tej samej firmie gdzie Dominik) to mój niestetety bardzo kiepsko zrobiono padł ponownie po około 500km jak chciałem odnieść to powiedzieli że i tak był juz słaby. Polecałbym ci kupno użwyki w dobrym stanie można już akową wyciągnąć nawet z mniejsze sianko niz regeneracja.

Teraz juz nie pamiętam ale za regeneracje płaciłem chyba 300 albo 350zł a w tym roku udało mi się kupic prawie nowy amor za 150zł więc zobacz sam bo moim zdaniem nie opłaca się regenerować.

Nie wiem gdzie Domnik to robił i czy rozmawiamy o tej samej firmie. Piszę tylko fakty, że zostało to zrobione OK, ale firmy nie znam.

Pozdro, Pawel

Panowie, dziekuje za odpowiedzi i info!

Z kupieniem amora prawie nowego jest troche klopot, bo nie do konca wiadomo jak bedzie chodzil. Jest to pewne ryzyko, chyba e sprzedajacy zgodzi sie i sa warunki na probny montaz i jazde probna...

Jakby co to zawsze można spróbować z naszym znajomym specjalistą.

Gdybyś się zdecydował odstaw nam moto do HRG, zdejmiemy wahacz i damy go zregenerować. Może coś z tego będzie. U mnie trzyma trzeci sezon.

pzdr

Dominik wrzuć jakiś namiar na tego magika na PW. Chyba że wyślę Ci amora na adres HRG.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

• Create New...