Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Jak radzicie sobie z liczeniem biegów i czy w ogóle próbujecie zapamiętać na jakim przełożeniu jedziecie ? Osobiście, próbuję zapamiętać jaki bieg mam załączony ale… :? bardzo często próbuję wrzucić 7dmy bieg, którego nie mam a przy powolnej jeździe często niepotrzebnie redukuje do 1ki (bo zapominam że jadę na 2ce). Ogólnie mówiąc, totalny chaos :-x Jak sobie z tym radzicie ??

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KuP sE SqtEr :) :mrgreen: :-D a tak na serio też mam problemy z liczeniem biegów (za szybko sie to wszystko dzieje :twisted: :) ) ale zazwyczaj nie myle się o więcej niż 1

 

a tu temat o 7 biegu

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...&highlight=bieg

 

ps. wueska, jak sie ma tylko 3 biegi to ciężko sie pomylić :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja generalnie tez mam taki problem. wczesniej mialem honde 4 biegowa to nie bylo zadnego problemu , ale teraz jak mam 6 to juz sie zaczynaja schody :) powoli juz zaczynam czaic na jakim jade ale zeby to naprawde opanowac jeszcze musze troche pojezdzic. Jezeli ten problem az tak bardzo ci przeszkadza to zrob sobie wyswietlacz biegow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wyświetlacz i tylko czasami sprawdzam:D

ja też :-) :-) :-) niema to jak stara japonia!! Nie wiem, dlaczego nowych sprzętów nie wyposażają w takie rzeczy!! Moim zdaniem wyświetlacz jest bardzo wygodny i to nie tylko moje zdanie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wskazania na kontrolka to wystarczy mi ta od "0"

to nie wątpliwie też jest prawda :) ale myśle że lepiej kiedy wyświetlacz jest niż kiedy go nie ma :) przynajmniej nie zdarza mi się tak często problem wrzucania siódemki :D i przy redukcji jest troszkę wygodniej. A przyznacie że czasem (głównie w mieście) można się zamotać z biegami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pociesze was jeśli Badziak ucieszył sie że w K5 jest wyświetlacz bo wie na jakim biegu jedzie nam też by sie przydał w zamieszaniu 6 biegów łatwo sie machnąć przy częstym tasowaniu, mi sie to przynajmniej trafia.

Pozdrawiam

PS jak jadę szybko nie ma to znaczenia latam na obroty ale 7demki szukam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...