Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano ! Chce sięz Waszą pomocą upewnić czy FZ6n czyli naked z 2004r ma zarówke H4 ? Bo chcę kumplowi zamówić Xenon do tego moto i odrazu zamontowac. On też nie jest pewien a do moto ma 700km więc nie sprawdzi :) montował Ktos z Was biXenon do FZ6N ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FZ6N ma H4. klosz nie ma żadnych daszków na żarówkę itp. Poszukaj dobrego miejsca na transformator.

Mam Kompletną nową lampę do FZ6.

___________________________________________________________________________________

 

Sumomoto Motocykle Akademia Enduro Trial

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam , orientuje się ktoś może czy przednia felga FZS 600 jest takiej samej szerokości jak FZ6 np z 2004r ? Pytam bo przy pierwszym seryjny rozmiar opony to 110/70 ZR17 a przy tym drugim już 120/70 ZR17 a chcę zakupić nowe oponki i jest problem z rozmiarem 110 a nie chce pogarszać właściwości jezdnych motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fazerka 2001 super mi pasuje, nie potrzene inne moto, jednak ma wyciek z którym nie mogę sobie poradzić.

Albo wymiana wałka zmiany dźwigni biegów albo wymiana silnika.

Już raz wymieniałem silnik więc może wystarczy.

 

Jeździł może ktoś kiedyś jeden po drugim?

 

Słyszałem, że ponoć FZ6 wali się w zakręky jak gsr, ale nie wiem czy to prawda, zbyt stromo główka ramy. Osobiście przeszkadza. FZS jak dla mnie jet ideałem. Ewentualnie jest ktoś z wrocka co za 40 zł da się przejechać?

 

I nie wiem następne moto do 2003 czy 2004 wzwyż?

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Mam problem z biciem żebatki tylnego koła,a w zasadzie z biciem całego zabieraka. Fakty są takie:

- zębatka prosta

- zabierak po nałożeniu na ośkę i zakręceniu prosty

- nowy łańcuch DID ZVMX

- nowe zębatki jt

- nowe gumy zabieraka

- nowe łożyska w tylnym kole

- ośka ma bicie w max punkcjie odchylenia 0,26 mm

 

Pomysły???

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, potrzebuje pilnie zdjęcia jak wygląda stelaż czachy i zegarów do FZS z 2002-2003r, bo przyszedł mi dzisiaj ale w ogóle nie pasuje. Tutaj macie linka :

http://allegro.pl/stelaz-przedni-do-owiewki-i-zegara-fazer-600-fz6-i3487064195.html

 

Hej piszesz FZS, a na aukcji masz napisane FZ6 to nie jest to samo

 

 

zobacz tu

http://allegro.pl/stelaz-zegarow-czachy-yamaha-fzs-fazer-600-i3527694992.html

Edytowane przez jantarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale nie wiem czy wiesz ale niektórzy uważają, że motocykl z kocimi oczami to jest już FZ6, kierowałam się rocznikiem, jakim sprzedający sie zasugerował. Okazało się, że ten stelaż nie pasuje dO ŻADNEGO modelu fazera. A to co mi wysłałes to stelaż na pierwszym zdjęciu jest do fazera który pierwszy wyszedł, tzn telewizorka :P Ale dziękuje za chęć pomocy :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

mam pytanie dotyczące ustawień kranika, nie jestem pewny czy dobrze to rozumiem:

 

góra- pozycja do jazdy

na płasko w stronę przedniego koła- odcięcie paliwa (moto po ok 10 minutach gaśnie na wolnych - zostawianie na zime?)

w dół- zalewanie gaźników?'

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Posiadam Fazerka S2,chciałbym się dowiedzieć,jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w oponach.Różnie ludzie mówią,a może ktoś z Was posiada konkretną odpowiedż na moje pytanie?Będę wdzięczny bo sezon tuż tuż...Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...