Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co sadzicie o tlumiku firmy Akrapovic? Jest on zamontowany w moim Fazerku, nie jest to jakas podrobka typu no name z naklejka akrapovica. Przyznacie sami dzwiek wydobywany z tego tlumika w porownaniu z oryginalem jest nieziemski. Moze ktos z was orientuje sie jaka jest szacunkowa wartosc takiego tlumika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do tych opon to zdecydowalem, ze na przod zaloze 120 i zobacze jak to wyjdzie w praniu. Natomiast tyl postanowilem zostawic bez zmian macie racje zmiana ze 160 na 180 to nie najlepsza decyzja :biggrin: a ha ma ktos moze info jaki jest lancuch do fazera 600 chodzi mi o dane techniczne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientujecie sie moze jak wymienia sie zarowki w zegarach i lampkach kontrolnych w fazerze600

1. odkrecasz zegary

2. odkrecasz tylna obudowe (5 śrubek bodajże)

3. żarówki osadzone są takich szybkozłączkach czarnych, obrot o 90 stopni i wychodza, zarowki sa na wtyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Mianowicie urwała mi sie sprężynka od przykrywki zamka w korku w baku. Problem polega na tym ze przykrywka nie jest dociskana do zamka i jest luzna. Wiem ze nie jest to powazny problem, ale wkorw.... lubiacy uprzykrzyc zycie :biggrin: . Nie mam pomyslu jak to naprawic, czy zrobic taka sprezyne samemu, bo kupno calego korka nie ma sensu, czy zostawic tak jak jest.

 

A ha i jeszcze jedno ile zrobiliscie kilometrow na rezerwie? Jest to cenna informacja, zeby nie sterczec w polu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha i jeszcze jedno ile zrobiliscie kilometrow na rezerwie? Jest to cenna informacja, zeby nie sterczec w polu :biggrin:

na 1 pytanie to musisz pokombinować.

Na rezerwie 40-60km mniej więcej taki dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyłem pierwsza nocna jazde swoim fazerem. Okazalo sie ze swiatla krotkie mam jak dlugie, a dlugie sa prawie jak przeciwlotnicze :biggrin: Kumple, ktorzy jechali przedemna niezle przeklinali te moje bojowe lampy :bigrazz: W zwiazku z tym mam pytanie na jaka srednia odleglosc swieca wam poszczegolne swiatla chodzi mi o krotkie i drogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszalem, ze jakosc oswietleniaw fazerze mozna polepszyc poprzez polaczenie drugiej lampy, tak obie swiecily razem. Ma ktos doswiadczenia z jazdy takim fazerem, jest poleszenie oswietlenia?

 

 

U mnie w fazerku z 2002 roku światła są już oryginalnie zmostkowane i świecą razem. W nocy widać dobrze ale trzeba się przyzwyczaić bo świecą specyficznie ...czyli przed przednim kołem masz czarną dziurę a dopiero 4-5m dalej oświetlają pięknie drogę - to św. mijania............ a światła drogowe pięknie oświetlają korony drzew. :icon_biggrin:

 

Gdzieś tam posiadam skan polskiej serwisówki więc jak ktoś jest chętny to mogę wysłać na Maila. No chyba, że masa ludzi się zdecyduję to się sprężę i wcisnę na jakąś stronę do pobrania...

witam. :icon_idea: Czy mógłbyś mi przesłać tę polską serwisówkę ? [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...